Povezane vesti
Pravni fakultet dobio dve nove sale i osam kabineta
Blic 27.09.2017
Povodom Krstovdana, slave Pravnog fakulteta, otvoreno je nekoliko novih učionica i kabineta na ovoj visokoškolskoj ustanovi, a svečanosti su prisustvovali gradski menadžer Goran Vesić, generalni sekretar u Predsedništvu Srbije Nikola Selaković i… »
Grad pomogao da Pravni fakultet ima mnogo bolje uslove rada
Studio B 27.09.2017
Povodom Krstovdana, slave Pravnog fakulteta, gradski menadžer Goran Vesić prisustvovao je danas otvaranju novih učionica i kabineta na ovoj visokoškolskoj ustanovi. Pored Vesića, ovom događaju prisustvovali su i drugi nekadašnji studenti ovog fakulteta… »
Vesti dana »

Oglasio se MUP o sukobima ispred Filozofskog fakulteta u Novom Sadu: "Gađali su kamenicama, jajima i koristi pirotehniku"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Beogradski je najpoznatiji, ali u Srbiji postoje još 2 aerodroma za komercijalne letove, na jednom je parking besplatan: Evo svih detalja
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Delegacija Srpske liste upozorila francuskog izaslanika na represiju Prištine prema Srbima
Danas pre 6 satijoš 1 povezana