Povezane vesti

Cvetanović na svedočenju: Znam ko mi ugrožava život

Cvetanović na svedočenju: Znam ko mi ugrožava život

Vranjske 28.09.2017
Cvetanović svedočio u slučaju ubistva Nikole Bojovića FOTO Vranjske Jugoslav Juge Cvetanović, ubijen u sredu noću u centru Vranja, pred Višim sudom u Beogradu pod zakletvom je rekao da se boji za svoj život i bezbednost svoje porodice zbog njihove… »
Jugetovo ubistvo: Živeo je čekajući da ga ubiju

Jugetovo ubistvo: Živeo je čekajući da ga ubiju

Vranjske 28.09.2017
Haustor u kome je ubijen Cvetanović FOTO Vranjske Ljudi koji su bili u blizini kada se u sredu 40 minuta posle ponoći dogodilo ubistvo Jugoslava Cvetanovića u centru Vranja, kažu da počinioca ili eventualno više njih niko nije video, ali pojedinci… »
Rat klanova odneo novu žrtvu: Brat Pitbula ubijen zbog krvne osvete? Ubica u Cvetanovića ispalio 30 metaka!

Rat klanova odneo novu žrtvu: Brat Pitbula ubijen zbog krvne osvete? Ubica u Cvetanovića ispalio 30 metaka!

Kurir 28.09.2017
VRANJE - Jugoslav Cvetanović (31), mlađi brat Saše Cvetanovića, zvanog Pitbul, koji se sumnjiči da je 29. aprila 2013. u centru Beograda ubio Nikolu Bojovića, likvidiran je u noći između utorka i srede u klasičnoj sačekuši u haustoru u centru… »
Debeo dosije ubijenog Cvetanovića: Krađe, iznude, policijska pratnja i ispovest pred smrt: Znam da sam meta

Debeo dosije ubijenog Cvetanovića: Krađe, iznude, policijska pratnja i ispovest pred smrt: Znam da sam meta

Blic 27.09.2017
Jugoslav Cvetanović (31), rođeni brat Saše Cvetanovića, koji je ubijen sinoć u u samom centru vranja sa 30 hitaca u haustoru jedne zgrade, imao je deblji dosije. Ubijeni Cvetanović je javnosti u Srbiji bio poznat kao mlađi brat Saše Cvetanovića… »

Vesti dana »