Povezane vesti

Poketino u ''problemu'' sa suprugom zbog Kejna?!

Poketino u ''problemu'' sa suprugom zbog Kejna?!

Sportske.net 28.09.2017
Trener fudbalera Totenhema Maurisio Poketino rekao je da voli napadača svoje ekipe Harija Kejna, posle het-trika protiv Apoela i da je zbog toga njegova supruga postala ljubomorna, preneli su britanski mediji. Totenhem je u utorak pobedio Apoel u… »
Jojić: "Dva puta sam se prekrstio"

Jojić: "Dva puta sam se prekrstio"

Sportske.net 28.09.2017
Fudbaler Kelna dao je svoje utiske nakon poraza od Crvene Zvezde u drugom kolu kvalifikacija za Ligz Evopre. Crvena Zvezda je slavilana na "Rajn Enerdži" stadionu u Kelnu sa 0:1, gol odluke postigao je Ričmond Boaći u prvom poluvremenu susreta. Zvezda… »
On je pravi heroj Crvene Zvezde!

On je pravi heroj Crvene Zvezde!

Sportske.net 28.09.2017
Zvezda je slavila u Kelnu i to bez primljenog gola, a velike zasluge idu i na račun sjajnog Milana Borjana. Izabranici Vladana Milojevića slavili su na gostovanju nemačkom Bundesligašu, na kraju je bilo 0:1, a još jednu sjajnu partiju pružio je i… »
Borjan: "Stative su me spasile"; Boaći: "Možemo da se suočimo sa svakom ekipom"

Borjan: "Stative su me spasile"; Boaći: "Možemo da se suočimo sa svakom ekipom"

Sportske.net 28.09.2017
Svoje utiske o utakmici u Kelnu, koja je okočana velikom pobedom Crvene Zvezde, dali su Milan Borjan, Ričmond Boaći i Slavoljub Srnić. Zvezda je slavila na gostovanju u Kelnu, izborili su izabranici Vladana Milojevića tri vredna boda, a velike… »
Filip Stojković: Pobedu posvećeujemo Vujadinu Saviću! (video)

Filip Stojković: Pobedu posvećeujemo Vujadinu Saviću! (video)

Hot sport 28.09.2017
Crvena zvezda je ostvarila istorijski trijumf u Kelnu pobedivši “jarčeve“ rezultatom 1:0. Fudbaleri Zvezde nisu krili oduševljenje nakon pobede, a Filip Stojković, jedan od najboljih igrača crveno-belih na ovom meču, istakao je da je njegov tim… »
Jojić: Prekrstio sam se pre meča, pa posle druge pogođene stative

Jojić: Prekrstio sam se pre meča, pa posle druge pogođene stative

Sportski žurnal 28.09.2017
Fudbaler Kelna Miloš Jojić rekao je da njegova ekipa nije imala sreće u utakmici protiv Crvene zvezde i čestitao beogradskom timu na pobedi. – U svaku utakmicu ulazim motivisan, nebitno je koji protivnik je u pitanju. U poslednjih par utakmica nisam… »
Jojić: Dvaput sam se prekrstio večeras...

Jojić: Dvaput sam se prekrstio večeras...

Mozzart sport 28.09.2017
Srpski internacionalac baš nije imao sreće večeras... Bivši vezista Partizana Miloš Jojić večeras je bio najbliži postizanju gola protiv Crvene zvezde! Keln zaista nije imao sreće u drugom poluvremenu, pošto je čak tri puta pogađao stativu, a… »
Zvezda pobedila Keln u Ligi Evropa

Zvezda pobedila Keln u Ligi Evropa

Novi magazin 28.09.2017
Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su večeras prvu pobedu u Ligi Evropa, pošto su na gostujućem terenu u Nemačkoj pobedili domaći Keln sa 1:0, u utakmici drugog kola Grupe H. Jedini gol postigao je Ričmond Boaći u 30. minutu. Posle dva kola… »

Vesti dana »