Povezane vesti

Evo ti, jedi, svinjo debela! Uroš polio džemom Mikija, pobesneli Đuričić ga umalo sravnio sa zemljom! (VIDEO)

Evo ti, jedi, svinjo debela! Uroš polio džemom Mikija, pobesneli Đuričić ga umalo sravnio sa zemljom! (VIDEO)

Telegraf 01.10.2017
Kaskader je dobro prošao, jer da nije bilo obezbeđenja, ne bi se dobro proveo u tuči sa Mikijem. U "Zadruzi" je umalo došlo do tuče, kada je Uroš isprovocirao Mikija, i da nije bilo obezbeđenja koje je reagovalo svetlosnom brzinom, kaskader ne bi… »
Rekao je da će se vratiti! Evo kako je, posle nezapamćene tuče s Mikijem, Uroš pobegao iz "Zadruge"! (VIDEO)

Rekao je da će se vratiti! Evo kako je, posle nezapamćene tuče s Mikijem, Uroš pobegao iz "Zadruge"! (VIDEO)

Telegraf 01.10.2017
Ukućani su u šoku posle Ćertićevog izbacivanja, a Đekson je otkrio šta se sve noćas dešavalo. Nakon što je ukućanima saopšteno da je Uroš diskvalifikovan, ostali takmičari su bili načisto šokirani, a malo kasnije je razrešena misterija i… »
Kija me je naterala da uđem u rijaliti, a jedino ja sam izvukao deblji kraj! Sloba u depresiji nakon što ga je žena…

Kija me je naterala da uđem u rijaliti, a jedino ja sam izvukao deblji kraj! Sloba u depresiji nakon što ga je žena…

Telegraf 01.10.2017
- Ja sam se zbog žene uvalio u ovaj rijaliti - rekao je utučeni Sloba tokom razgovora sa Anđelom. Nakon što je od Zorice čuo da ga je supruga navodno ostavila, Sloba nije znao šta će sa sobom, i u garderobi se poverio Anđelu da ga je Kija naterala… »
Totalni šok! Uroš diskvalifikovan iz "Zadruge", nestao bez traga i glasa! (VIDEO)

Totalni šok! Uroš diskvalifikovan iz "Zadruge", nestao bez traga i glasa! (VIDEO)

Telegraf 01.10.2017
Veliki šef je poslao pismo u kojem je ukućane obavestio o Ćertićevom izbacivanju. Učesnike "Zadruge" je dočekao šok kada su se razbudili i saopšteno je da je Uroš Ćertić diskvalifikovan. Evo ti, jedi, svinjo debela! Uroš polio džemom Mikija… »
Zaboravi na brak, ovo je KRAJ! Zorica otkrila Slobi da se Kija razvodi od njega, evo kako je on reagovao! (video)

Zaboravi na brak, ovo je KRAJ! Zorica otkrila Slobi da se Kija razvodi od njega, evo kako je on reagovao! (video)

Telegraf 01.10.2017
- Po njenom je ovo kraj. Nije zaje**vanje. Nije fora. Nije novinarska patka - rekla je Zorica začuđenom Slobi. Ludnica u rijalitiju " Zadruga" se nastavlja, i noćas je Zorica Marković rekla Slobi da se Kija razvodi od njega. NEKA MU MAMA POŠALJE… »

Vesti dana »