Povezane vesti

Danas oblačno i hladno

Danas oblačno i hladno

Press 02.10.2017
U Srbiji će danas biti umereno do potpuno oblačno i hladno, na severu suvo, a u ostalim krajevima ujutru i pre podne ponegde kiša, na planinama slab sneg. Foto:B92.net Posle podne se očekuje delimično razvedravanje, saopštio je Republički… »
Znam ko je bacio kletvu na jeleninu porodicu: Rođaka Krsmanovića otkriva zastrašujuću tajnu!

Znam ko je bacio kletvu na jeleninu porodicu: Rođaka Krsmanovića otkriva zastrašujuću tajnu!

Kurir 02.10.2017
BEOGRAD - Na porodicu ubijene Jelene Krsmanović Marjanović bačena je kletva. Ona je počela da se ispunjava u poslednjih nekoliko godina, kada je najpre umro njen otac, a u međuvremenu su preminula ili ubijena još četiri člana. Znam ko ih je… »
Crna kob krsmanovića: Za godinu dana preminuli svi najbliži članovi porodice ubijene Jelene

Crna kob krsmanovića: Za godinu dana preminuli svi najbliži članovi porodice ubijene Jelene

Blic 02.10.2017
Za samo godinu dana preminuli su gotovo svi najbliži članovi porodice ubijene pevačice Jelene Marjanović, rođene Krsmanović. - Najpre joj je umro otac Dušan, a potom je ostala i bez strica. Ubrzo je preminula njena baka Pelagija, a potom je Jelena… »
"Kad ga uhvate, tada ću progovoriti": Jelenina majka odnela tajnu u grob

"Kad ga uhvate, tada ću progovoriti": Jelenina majka odnela tajnu u grob

Blic 01.10.2017
Zorica Krsmanović, majka ubijena pevačice Jelene, preminula je pre godinu dana od opake bolesti, ali i od tuge za ćerkom Jelenom. Ona je do poslednjeg trenutka isticala da živi samo za to da sazna ko je ubio njenu ćerku. Svega šest meseci pošto je… »

Vesti dana »