Povezane vesti

Pepe Imas: Nisam guru, pomogao sam Đokoviću

Pepe Imas: Nisam guru, pomogao sam Đokoviću

Sportski žurnal 04.10.2017
Poznajemo se već sedam godina, vratiće se na teren svež i oran – ističe Španac. Pepe Imas je za mnoge u Srbiji persona non grata, jer ga pogrešno smatraju za krivca za Novakov pad, ali on priča potpuno drugačije. – Pomogao sam Novaku i na… »
Imas ostaje u Đokovićevom stručnom štabu: Sa Novakom nisam bio samo u profesionalnoj vezi

Imas ostaje u Đokovićevom stručnom štabu: Sa Novakom nisam bio samo u profesionalnoj vezi

Večernje novosti 04.10.2017
Nisam učitelj. Ne učim nikoga, niti to hoću da radim, već samo delim ono što znam, pa taj neko neka kasnije odluči da li mu to treba ili ne, kaže Pepe Imas povremeni trener Novaka Đokovića. Pepe Imas, povremeni trener Novaka Đokovića, rekao je… »
Ostao bliski Novakov saradnik: Pepe Imaz otkriva kako utiče na Đokovića

Ostao bliski Novakov saradnik: Pepe Imaz otkriva kako utiče na Đokovića

Sportal blic 04.10.2017
U tenisu, kao igrač, nije daleko dogurao, najbolji plasman mu je bilo 146. mesto na ATP listi, ali zato čitav tenis sada zna za njega, jer na svet gleda na način koji je zaintrigirao i Novaka Đokovića. Pepe Imaz, "španski guru" kako su ga neki… »
Imaz objasnio kako je promenio Novaka

Imaz objasnio kako je promenio Novaka

Vesti online 04.10.2017
Većina navijača Novaka Đokovića nije bila oduševljenje njegovom odlukom da sarađuje sa kontroverznim Pepeom Imazom pošto je srpskiteniser sve češće gubio mečeve i gubio ih je sa osmehom na licu. Kada je bivši broj 1 menjao stručni štab… »

Vesti dana »