Povezane vesti
Sindikat: Ministar treba da rešava probleme, a ne da kritikuje policajce
Novi magazin 08.10.2017
Policijski sindikat Srbije saopštio je danas da je iznenađen kritikom koju je ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izneo na račun njihovog zajedničkog protesta sa Vojnim sindikatom u subotu i naveo da ministar treba da se bavi problemima… »
PSS: Nećemo biti prilepak nijednog ministra
Danas 08.10.2017
Reprezentativni Policijski sindikat Srbije ponovo je iznenađen ponašanjem ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića. Umesto da se bavi problemima policajaca, on i njegovi sindikati, koji se nisu pobunili kada je planirao otkaz za 1.500 pripadnika… »
Nezavisni sindikat policije: Politički fijasko PSS
Blic 07.10.2017
Nezavisni sindikat policije (NSP) ocenio je večeras da je "protest" Policijskog sindikata Srbije (PSS) pokazao da PSS i njegovog lidera više ne interesuju sindikalna prava zaposlenih u Ministarstvu unutrašnjih poslova već isključivo bavljenje politikom… »
Vesti dana »

Grbović: Vučić represijom ubrzava i podiže cenu svog pada, lojalisti u njegovom okruženju prednjače
Beta pre 31 minutajoš 33 povezane

Vučić: Ono što se dešava u Americi na sličan način se događa u Srbiji i u drugim državama sveta
Sputnik pre 5 minutajoš 11 povezanih