Povezane vesti

"Usred kluba je rukom prešao preko mojih prepona, a onda..." Progovorio još jedan muškarac koji tvrdi da ga je Kevin Spejsi…

"Usred kluba je rukom prešao preko mojih prepona, a onda..." Progovorio još jedan muškarac koji tvrdi da ga je Kevin Spejsi…

Press 10.10.2017
Američki glumac je ponovo optužen da je seksualno napastvovao nekoga, a ovog puta u pitanju je režiser Toni Montana, koji je otkrio šta se dogodilo u jednom baru pre 14 godina. Foto: Profimedia - Usred kluba mi je prišao i rukom prešao preko mojih… »
Rasvetljen zločin u noćnom klubu, potraga za osumnjičenim

Rasvetljen zločin u noćnom klubu, potraga za osumnjičenim

Politika 10.10.2017
Komentarišući pucnjave u Novom Sadu, gradonačelnik Miloš Vučević rekao je da to nisu samo pitanja za policiju, već za celo društvo. Novi Sad – Dva dana nakon ubistva Milana P. (29) koje se u Novom Sadu dogodilo 8. oktobra u noćnom klubu „The… »
Ubica mladića iz kluba "The End" u bekstvu, već osuđivan na višegodišnje kazne zatvora

Ubica mladića iz kluba "The End" u bekstvu, već osuđivan na višegodišnje kazne zatvora

Radio 021 10.10.2017
Novosadska policija identifikovala je mladića koji je u nedelju, 8. oktobra u diskoteci "The End" ubio Milana Pribakovića (29) iz Novog Sada i trenutno traga za njim. U pitanju je 25-ogodišnji Stefan Stefanović iz Novog Sada. Kako saznaje 021, za njim… »
Osumnjičeni za ubistvo u Di endu već dva puta bio osuđivan

Osumnjičeni za ubistvo u Di endu već dva puta bio osuđivan

Dnevnik 10.10.2017
Novosadska policija rasvetlila je teško ubistvo, počinjeno u nedelju, 8. oktobra, u novosadskom noćnom klubu „Di end” i intenzivno traga za S. S. (25), osumnjičenim za to krivično delo. Pod sumnjom da je prisustvovao krivičnom delu i znao… »
Video-nadzor otkrio ubicu Pribakovića

Video-nadzor otkrio ubicu Pribakovića

Večernje novosti 10.10.2017
Policija traga za Stefanom S., osumnjičenim za ubistvo Milana Pribakovića. Za njim je još ranije raspisana potraga zbog neodazivanja na izdržavanje kazne. Zbog sumnje da je prikrivao počinioca uhapšen Vuk T. NOVOSAĐANIN Stefan S. (25), osumnjičen… »
Pretukli "Hrvata" za kojim traga MUP

Pretukli "Hrvata" za kojim traga MUP

Večernje novosti 10.10.2017
Rasvetljen pokušaj ubistva A. J. (39) na Miljakovcu poslednjeg dana u septembru. Uhapšeni I. M. i L. M. Žrtva napada, za kojim je bila raspisana poternica, imao dokumenta Hrvatske na drugo ime. POLICIJA u Beogradu uhapsila je I. M. (29) i L. M. (31)… »
BG: Uhapšeni zbog pokušaja ubistva

BG: Uhapšeni zbog pokušaja ubistva

RTV 10.10.2017
BEOGRAD - Pripadnici policije u Bеogradu uhapsili su I. M. (1988.) i L. M. (1986.), zbog sumnjе da su izvršili krivično dеlo tеško ubistvo u pokušaju, saopštio je MUP. Postojе osnovi sumnjе da su njih dvojica 30. sеptеmbra 2017. godinе u… »
Očajna majka ubijenog navijača iz novog sada: Šetali su me u policiji 5 sati, pa mi rekli da mi je sin mrtav!

Očajna majka ubijenog navijača iz novog sada: Šetali su me u policiji 5 sati, pa mi rekli da mi je sin mrtav!

Kurir 10.10.2017
NOVI SAD - Ne znam zašto mi je ubio sina, moje čedo, za koga sam živela... Kojeg sam od godinu dana sama podizala, jer mu se otac oženio i nikad više nije pitao za njega, niti ga je video, u suzama priča Ljiljana Bogdanović, majka Milana… »
Novi Sad: Rasvetljeno ubistvo, uhapšen svedok

Novi Sad: Rasvetljeno ubistvo, uhapšen svedok

Mondo 10.10.2017
Novosadska policija saopštila je danas da je rasvetlila teško ubistvo, počinjeno 8. oktobra i da intenzivno traga za osumnjičenim S.S. (25). Foto: MONDO/Mihaela Šljukić Bandović S.S. se tereti da je, u nedelju, oko šest sati, u jednoj novosadskoj… »
Ubistvo na afterpartiju: Ovo je Milan Pribaković, navijač izrešetan u novosadskom noćnom klubu

Ubistvo na afterpartiju: Ovo je Milan Pribaković, navijač izrešetan u novosadskom noćnom klubu

Blic 09.10.2017
U pucnjavi koja se dogodila u novosadskom klubu "The End" u nedelju oko šest sati izjutra ubijen je Novosađanin Milan Pribaković (29). U njega je zasad nepoznati ubica ispalio više hitaca, najverovatnije iz pištolja. Pribaković je od posledica… »

Vesti dana »