Povezane vesti

Ponudio mi je cigaretu, a nakon pet minuta sam ga ubio: Zločinac iz Čačka ispričao zašto je izrešetao mladića

Ponudio mi je cigaretu, a nakon pet minuta sam ga ubio: Zločinac iz Čačka ispričao zašto je izrešetao mladića

iKragujevac 10.10.2017
Čačanin Saša Ćubović (33) ubijen je jer se našao na pogrešnom mestu u pogrešno vreme. Njega je iz čista mira, sa šest hitaca iz pištolja, u fast fud restoranu u centru grada usmrtio Vladica Pušica (32), priča svedok. Ćubović je oko 6.30… »
Surovo ubistvo! Mladić iz Čačka poznat po maltretiranju: Jednoj od žrtava nabio flašu u grlo - mučeniku je bila…

Surovo ubistvo! Mladić iz Čačka poznat po maltretiranju: Jednoj od žrtava nabio flašu u grlo - mučeniku je bila…

iKragujevac 10.10.2017
Vladica Pušica (32) iz Čačka predao se policiji neposredno posle pucnjave u kojoj je sa šest hitaca iz pištolja izrešetao Sašu Čubovića (33) ispred restorana brze hrane “Silver haus” u Čačku. Osumnjičeni je u trenutku ubistva bio pijan, a… »
Vladica Pušica iz Čačka poznat po maltretiranju: Jednoj od žrtava nabio flašu u grlo - mučeniku je bila izlomljena…

Vladica Pušica iz Čačka poznat po maltretiranju: Jednoj od žrtava nabio flašu u grlo - mučeniku je bila izlomljena…

Telegraf 10.10.2017
- Mučeniku je bila izlomljena lobanja, a desno oko mu je ispalo. Bio je potpuno unakažen - priča izvor iz istrage. Vladica Pušica (32) iz Čačka koji je osumnjičen za ubistvo Čačanina Saše Ćubovića (34) u restoranu brze hrane u nedelju ujutru i… »

Vesti dana »