Povezane vesti

Ubistvo tokom doručka u Čačku: Izrešetao mladića koji je pokušao da mu pomogne, pa seo u taksi

Ubistvo tokom doručka u Čačku: Izrešetao mladića koji je pokušao da mu pomogne, pa seo u taksi

Blic 10.10.2017
Čačanin Saša Ćubović (33) ubijen je jer se našao na pogrešnom mestu u pogrešno vreme i jer se umešao u svađu svog poznanina Vladice Pušice (32) i njegove devojke. Zbog toga je ubijen usred fast fud restorana za vreme doručka. A ubica je nakon… »
Uz buku sirena kamiona: Hiljade Čačana oprostilo se od mladića ubijenog u fast-fudu

Uz buku sirena kamiona: Hiljade Čačana oprostilo se od mladića ubijenog u fast-fudu

Blic 10.10.2017
Više hiljada Čačana oprostilo se na gradskom groblju od Saše Ćubovića (33), koga je u nedelju ujutro iz pištolja brutalno ubio Vladica Pušica (32). Opelo koje je bilo zakazano za 15 sati kasnilo je gotovo sat vremena zbog velikog broja ljudi koji… »
Poslednji ispraćaj uz sirene kamiona Sahranjen Čačanin ubijen posle pozdrava

Poslednji ispraćaj uz sirene kamiona Sahranjen Čačanin ubijen posle pozdrava

Večernje novosti 10.10.2017
Saša Ćubović (30) zbog čijeg se ubistva, u nedelju ujutru, predao Vladica Pušica, sahranjen je na čačanskom groblju. ČAČAK – NEKOLIKO hiljada Čačana ispratilo je danasna čačanskom groblju na večni počinak sugrađanina Sašu Ćubovića… »
"Ponudio mi je cigaretu, a nakon pet minuta sam ga ubio": Zločinac iz Čačka ispričao zašto je usred fast fuda izrešetao…

"Ponudio mi je cigaretu, a nakon pet minuta sam ga ubio": Zločinac iz Čačka ispričao zašto je usred fast fuda izrešetao…

Blic 10.10.2017
Čačanin Saša Ćubović (33) ubijen je jer se našao na pogrešnom mestu u pogrešno vreme. Njega je iz čista mira, sa šest hitaca iz pištolja, u fast fud restoranu u centru grada usmrtio Vladica Pušica (32), priča svedok. Ćubović je oko 6.30… »
Krvnički pretukao mladića, izrešetan ispred zgrade: Mladić osumnjičen za ubistvo u fast-fudu iza sebe ima niz brutalnih…

Krvnički pretukao mladića, izrešetan ispred zgrade: Mladić osumnjičen za ubistvo u fast-fudu iza sebe ima niz brutalnih…

Blic 10.10.2017
Čačanin Vladica P. (32), koji je osumnjičen da je juče bez ikakve najave i povoda izrešetao mladića Sašu Ćubovića (34) u fast fud restoranu "Silver haus" u centru Čačka, iza sebe ima niz brutalnih incidenata i robiju. Vladica P. je osumnjičen… »

Vesti dana »