Povezane vesti

Đak mučki napao nastavnicu: u Trgovačkoj školi, kolege protestuju na ulici, nema nastave

Đak mučki napao nastavnicu: u Trgovačkoj školi, kolege protestuju na ulici, nema nastave

Blic 11.10.2017
U Trgovačkoj školi, smeštenoj u samom centru grada, u Hilandarskoj ulici, danas je obustavljena nastava zbog protesta nastavnika jer je njihova koleginica krajem septembra fizički napadnuta od strane učenika. Više od 50 ljudi, uglavnom nastavnika… »
Blokirana trgovačka škola: Profesori ne ulaze u učionice jer im je koleginicu napao učenik!

Blokirana trgovačka škola: Profesori ne ulaze u učionice jer im je koleginicu napao učenik!

Telegraf 11.10.2017
Više od 50 ljudi, uglavnom nastavnika ove obrazovne ustanove, nalazi se ispred škole sa transparentima i parolama “Stop nasilju”, “Obrazovanje je budućnost”. U Trgovačkoj školi, smeštenoj u samom centru Beograda, u Hilandarskoj ulici, danas… »
Nasilje U školama: Dve divljačke tuče u Rakovici za dve nedelje, optužili direktora da je udario đaka

Nasilje U školama: Dve divljačke tuče u Rakovici za dve nedelje, optužili direktora da je udario đaka

Blic 11.10.2017
Dvojica dečaka sedmog razreda potukla su se juče u zgradi OŠ "Nikola Tesla" u Rakovici, nakon čega je jedan od njih optužio i direktora da mu je udario šamar! Trinaestogodišnjaci M. M. i M. J. potukli su se u školi tokom odmora. U holu je nastao… »
Ispovest direktora škole u Beogradu: Razdvajao sam đake koji se tuku, a onda su me optužili da sam lupio šamar jednom od…

Ispovest direktora škole u Beogradu: Razdvajao sam đake koji se tuku, a onda su me optužili da sam lupio šamar jednom od…

Telegraf 11.10.2017
- U hodniku sam zatekao samo M. M., koji mi je delovao ozbiljno povređen. Iz usta mu je tekla krv - kaže direktor. U Osnovnoj školi "Nikola Tesla", u beogradskoj opštini Rakovica, juče su se potukla dvojica đaka sedmog razreda, nakon čega je… »
Vaspitanje: Direktor šamarom sprečio tuču učenika?

Vaspitanje: Direktor šamarom sprečio tuču učenika?

Mondo 11.10.2017
Nakon tuče dvojice đaka u OŠ "Nikola Tesla" u beogradskoj Rakovici, dogodio se incident s - direktorom. Foto: Youtube/screenshot Ilustracija Stanislav Stevuljević, koji je na čelu te ustanove, fizički je nasrnuo na učenika koji je batinama do krvi… »

Vesti dana »