Povezane vesti

Vulin govorio, Skat tvitovao - Srbija i SAD u "mini-krizi"

Vulin govorio, Skat tvitovao - Srbija i SAD u "mini-krizi"

N1 Info 12.10.2017
Jedan događaj, jedna izjava i jedan tvit izazvali su mini-krizu u odnosima vlasti u Beogradu i američkog ambasadora. Posle tvita ambasadora Kajla Skata sa tekstom Vašington posta u kome se govori kako ministar Vulin hvali ratnog zločinca, srpski… »
"A šta da sam ja tvitovao protiv Skota?"

"A šta da sam ja tvitovao protiv Skota?"

Vesti online 12.10.2017
Aleksandar Vulin, govoreći o tekstu Vašington posta o njegovoj podršci osuđenom generalu Vladimiru Lazareviću, da je normalno da ministar odbrane bude uz svog generala. Vulin je gostujući na TV Pink, povodom vesti da je američki ambasador Kajl Skot… »
Vulin: Rekli su o meni sve, ali nikada da lažem

Vulin: Rekli su o meni sve, ali nikada da lažem

Večernje novosti 12.10.2017
Ministar odbrane Aleksandar Vulin rekao je danas da je ključno govoriti istinu i da je normalno da ministar odbrane bude uz svog generala, ali i istakao da će dati sve od sebe da odnosi SAD i Srbije budu najbolji mogući. Ministar odbrane Aleksandar… »
Vulin: Šta bi bilo da ja tvitujem i lajkujem protiv Skota?

Vulin: Šta bi bilo da ja tvitujem i lajkujem protiv Skota?

Sputnik 12.10.2017
Aleksandar Vulin, govoreći o tekstu „Vašington posta“ o njegovoj podršci osuđenom generalu Lazareviću, izjavio je da je normalno da ministar odbrane bude uz svog generala. Vulin je gostujući na TV Pink, povodom vesti da je američki ambasador… »
Vulin odgovorio ambasadoru SAD: Zar da hvalim bombardovanje

Vulin odgovorio ambasadoru SAD: Zar da hvalim bombardovanje

Večernje novosti 11.10.2017
Ministar odbrane odgovorio na „prozivke” koje je izneo Kajl Skot, američki ambasador u Beogradu: Vladimir Lazarević je slobodan čovek, a moje je pravo da poštujem i njegovu borbu i borbu mog naroda. AMERIČKI ambasador u Beogradu Kajl Skot… »

Vesti dana »