Povezane vesti

Aleksandar Kolo: Vojska manipuliše ministrom Vulinom; Direktor Muzeja vazduhoplovstva: Prisluškivao sam zaposlene zbog…

Aleksandar Kolo: Vojska manipuliše ministrom Vulinom; Direktor Muzeja vazduhoplovstva: Prisluškivao sam zaposlene zbog…

Tango Six 13.10.2017
Muzej vazduhoplovstva do kraja godine najverovatnije će preći pod okrilje Ministarstva odbrane, uprkos protivljenju dela zaposlenih, piše dnevni list „Politika“. Kako navode, Vlada Srbije je još prošle godine donela zaključak kojim je na državu… »
Došao da popravi radijator a onda otkrio strašnu tajnu! Direktor muzeja: Samo sam stavio kamere!

Došao da popravi radijator a onda otkrio strašnu tajnu! Direktor muzeja: Samo sam stavio kamere!

Kurir 13.10.2017
Tehničar muzeja vazduhoplovstva Beograd pri otklanjanju kvara na radijatoru otkrio je opremu za tajni nadzor i prisluškivanje aprila ove godine. "S obzirom na to da je direktor Čedo Milivojević bio na odmoru, pozvali smo policiju. Prvo je došla… »
Zaposleni: Direktor nas prisluškivao; Direktor: Postavio sam samo video-nadzor

Zaposleni: Direktor nas prisluškivao; Direktor: Postavio sam samo video-nadzor

Danas 13.10.2017
* Kolo: Tehničar muzeja je aprila ove godine pri otklanjanju kvara na radijatoru otkrio opremu za tajni nadzor i prisluškivanje * Milivojević: U prostoriji koja je bila pod video nadzorom snimao se protok finansija, malverzacije, dilovanje deviza… »

Vesti dana »