Povezane vesti

Jezivo: "Snimao me je dok sam spavala"

Jezivo: "Snimao me je dok sam spavala"

Mondo 13.10.2017
Glumica o jezivom događaju s perverznim šminkerom. U svetlu događaja koji su potresli Holivud nakon što je otkriveno da je uticajni producent godinama seksualno uznemiravao i iskorišćavao glumice, glumica Blejk Lajvli je podelila svoje jezivo… »
Još jedna u nizu: Slavna glumica priznala da je bila žrtva sekusalnog uznemiravanja, a zločinac nije poznati holivudski…

Još jedna u nizu: Slavna glumica priznala da je bila žrtva sekusalnog uznemiravanja, a zločinac nije poznati holivudski…

Blic 13.10.2017
Poslednjih nekoliko dana u Holivudu se sve vrti oko slučaja producenta Harvija Vajnstina koji je zlostavljao i tokom prethodne tri decenije silovao poznate glumice, manekenke i modele. Javila se i nova žrtva- Blejk Lajvli. Poznata glumica skupila je… »
Kakvo licemerje: Svi sada pljuju po producentu koji je zlostavljao žene, a evo dokaza da su ga hvalili na sva usta

Kakvo licemerje: Svi sada pljuju po producentu koji je zlostavljao žene, a evo dokaza da su ga hvalili na sva usta

Blic 13.10.2017
Popularni holivudski producent Harvi Vajnstina poslednjih dana je na meti osude mnogih javnih ličnosti koje otvoreno govore protiv njega. Postupci ovog umetnika su svakako za osudu, ali gde su te dame i poznati bili do sada. Verovatno su se mnogi od njih… »

Vesti dana »