Povezane vesti

Partizan penalima do pobede, Radniku poništen gol

Partizan penalima do pobede, Radniku poništen gol

Dnevnik 15.10.2017
SURDULICA:Fud­ba­le­ri Par­ti­za­na u 13. ko­lu Su­per­li­ge Sr­bi­je sa­vla­da­li su Rad­nik u Sur­du­li­ci sa 2:0 (1:0). Ti­me su cr­no-be­li sa­ču­va­li pri­klju­čak sa Cr­ve­nom zve­zdom, ali i na­pra­vi­li do­bru… »
Skenderbeg silan pred dolazak Partizana, Taku srušio Lušnju

Skenderbeg silan pred dolazak Partizana, Taku srušio Lušnju

Sportski žurnal 15.10.2017
Skenderbeg je u šestom kolu prvenstva Albanije na domaćem terenu ubedljivo savladao Lušnju 4:1 i pokazao da je u formi pred duel s Partizanom. Golove za tim iz Korče postigli su Afrim Taku u 20. i 41, Ali Sove u 75. i Benejam Demte u 80. minutu, dok… »
Albanci nižu pobede pred duel sa Partizanom

Albanci nižu pobede pred duel sa Partizanom

Vesti online 15.10.2017
U poslednjem meču pred duel sa Partizanom u 3. Kolu Lige Evrope Skendebeg je u domaćem šampionatu savladao ekipu Lušnja sa 4:1 (2:0). Dva gola za tim iz Korčea postigao je Taku u 20. i 42. Minutu, So je pogodio u 75. i na kraju Demte u 80. minutu… »
Menhengladbah na brzaka rešio Verder

Menhengladbah na brzaka rešio Verder

Sportske.net 15.10.2017
Nova pobeda Borusije. Fudbaleri Borusije Menhengladbah pobedili su u Bremenu ekipu Verdera rezultatom 2:0 (2:0) u poslednjem meču osmog kola Bundeslige. Gosti su na brzaka pokorili Bremen, pošto je najpre Štindl u 27. minutu pogodio za 1:0, da bi… »
Zoran Tošić: Dva penala, oba zasluženo, moj prvi gol sa bele tačke u karijeri

Zoran Tošić: Dva penala, oba zasluženo, moj prvi gol sa bele tačke u karijeri

Sportski žurnal 15.10.2017
Fudbaler Partizana Zoran Tošić rekao je da mu je današnji gol iz jedanaesterca protiv Radnika prvi gol u karijeri sa bele tačke i dodao da je povreda lista zalečena. – Dva penala, oba zasluženo. Ovo je inače moj prvi gol iz penala u karijeri… »
Tošić otkrio neverovatan podatak

Tošić otkrio neverovatan podatak

Vesti online 15.10.2017
Za Partizan 13 nije bio baksuzni broj, naprotiv, pošto su u ovom kolu Superlige Srbije crno-beli su upisali tri nova boda pobedom protiv Radnika u Surdulici. Oba gola Partizan je postigao sa bele tačke, a strelci su bili Suma i Tošić. Posle tri… »
Skenderbeg u strašnoj formi pred Partizan!

Skenderbeg u strašnoj formi pred Partizan!

Sportske.net 15.10.2017
Kako sezona odmiče, Partizanov rival igra sve bolje... Ekipa Skenderbega večeras je ostvarila ubedljivu pobedu pred meč trećeg kola Lige Evrope sa našim šampionom, Partizanom. Lider albanske Superlige je u meču šestog kola savladao ekipu… »
Skenderbeg se raspucao i naoštrio pred Partizan

Skenderbeg se raspucao i naoštrio pred Partizan

Mozzart sport 15.10.2017
Tim iz Korče pobedio Lušnju sa 4:1. Fudbaleri albanskog Skenderbega raspucali su se uoči dolaska Partizana i utakmice trećeg kola Lige Evrope. Oni su u meču šestog kola nacionalnog šampionata savladali Lušnju sa 4:1 i učvrstili se na liderskoj… »
Razigrali se pred Partizan: Dok se crno-beli muče Skenderbeg ubedljivo gazi rivale

Razigrali se pred Partizan: Dok se crno-beli muče Skenderbeg ubedljivo gazi rivale

Hot sport 15.10.2017
Partizanov naredni protivnik u Ligi Evrope napravio je dobru uvertiru za meč sa srpskim šampionom, savladavši u šestom kolu albanskog prvenstva Lušnju sa 4:1. Ovo je ekipi Skenderbega bila četvrta uzastopna pobeda, što ukazuje na njihovu dobru… »
Tošić otkrio: Dao sam prvi gol iz penala u karijeri

Tošić otkrio: Dao sam prvi gol iz penala u karijeri

Mozzart sport 15.10.2017
Zanimljiv podatak za nekoga ko se profesionalno bavi fudbalom od 2005. godine. Pobeda pred put u Albaniju i povratak Zorana Tošića na teren. To su dve najvažnije stvari koje su obeležile gostovanje Partizana kod Radnika u Surdulici. “Danas je… »
Skenderbeg ubedljiv pred dolazak Partizana!

Skenderbeg ubedljiv pred dolazak Partizana!

Mondo 15.10.2017
Pogledajte golove iz Korče, gde su "vukovi" preslišali "fenjeraša" albanskog prvenstva. Foto: screenshot Fudbaleri albanskog prvaka Skenderbega deklasirali su poslednjeplasiranu Lušnju u poslednjoj utakmici pred gostovanje srpskog šampiona… »
Pogotkom obeležio povratak na teren: Tošić: Dao sam prvi gol u karijeri iz penala

Pogotkom obeležio povratak na teren: Tošić: Dao sam prvi gol u karijeri iz penala

Sportal blic 15.10.2017
Krilni napadač Partizana nije mogao da poželi lepši povratak na teren posle povrede lista. Zaigrao je u poslednjih 25 minuta u pobedi protiv Radnika (2:0) i upisao se u strelce. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Zoran Tošić Mrežu Surduličana je… »
"Bambi" u tridesetoj do prvenca sa "bele tačke"

"Bambi" u tridesetoj do prvenca sa "bele tačke"

Mondo 15.10.2017
"Na svim prethodnim utakmicama koje sam igrao, bio sam prvi na listi za izvođenje penala, zato sam i uzeo da šutiram", poručio je povratnik u redove crno-belih Zoran Tošić koji je prvi put u životu izveo "najstrožu kaznu". Crno-beli se iz Surdulice… »
Uvertira za skenderbeg: Đukić: Bitno je da smo pobedili, idemo u Albaniju po tri boda

Uvertira za skenderbeg: Đukić: Bitno je da smo pobedili, idemo u Albaniju po tri boda

Sportal blic 15.10.2017
Fudbaleri Partizana su pobedom nad Radnikom (2:0) u 13. kolu Superlige napravili dobru uvertiru za duel sa Skenderbegom (četvrtak, 21.05) u trećem kolu Lige Evrope. Trener crno-belih Miroslav Đukić zadovoljan je rezultatom u Surdulici. Foto: FK… »
Spreman za Partizan: Skenderbeg ubedljiv pred gostovanje srpskog šampiona

Spreman za Partizan: Skenderbeg ubedljiv pred gostovanje srpskog šampiona

Sportal blic 15.10.2017
Fudbaleri Skenderbega deklasirali su Lušnju sa 4:1 (2:1) u šestom kolu albanskog prvenstva i tako napravili pobedničku uvertiru za duel sa Partizanom u Ligi Evrope. Foto: VALDRIN XHEMAJ / EPA; Slavlje fudbalera Skenderbega Lider tamošnjeg šampionata… »
SLS: Suma i Tošić sa bele tačke bledim crno-belima doneli bodove u Surdulici

SLS: Suma i Tošić sa bele tačke bledim crno-belima doneli bodove u Surdulici

Hot sport 15.10.2017
Fudbaleri Partizana nisu oduševili, ali na megdan Skenderbegu idu sa pozitivnim uvodom – Radnik – Partizan 0:2. Na samom početku meča domaći sastav je doživeo peh, pošto je Milan Purović, nakon neopreznog starta Sejdube Sume, kom je sudija… »
Partizan pobedio Radnik

Partizan pobedio Radnik

Novi magazin 15.10.2017
Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Surdulici domaći Radnik sa 2:0, u utakmici 13. kola Super lige Srbije i smanjili zaostatak za Crvenom zvezdom na četiri boda. Šampion Srbije poveo je u 18. minutu golom Sejdube Sume iz jedanaesterca, a konačan… »
Poništen gol u Surdulici: Da li je sudija Lukić oštetio Radnik? (video)

Poništen gol u Surdulici: Da li je sudija Lukić oštetio Radnik? (video)

Večernje novosti 15.10.2017
Radniku je poništen gol u prvom minutu drugog poluvremena prvenstvene utakmice sa Partizanom. Buran početak nastavka meča u Surdulici. Radniku je poništen gol u prvom minutu drugog poluvremena prvenstvene utakmice sa Partizanom. Posle kornera za… »
Radniku poništen gol protiv Partizana (video)

Radniku poništen gol protiv Partizana (video)

Mozzart sport 15.10.2017
Sudija Lazar Lukić procenio da je u pitanju bio faul nad reprezentativnim čuvarom mreže. Radniku iz Surdulice je na početku drugog poluvremena poništen gol zbog faula nad Vladimirom Stojkovićem. Takva je bila odluka suije Lazara Lukića iz Beograda… »
Ispravna odluka arbitra: Zašto je gol Radnika opravdano poništen? (video)

Ispravna odluka arbitra: Zašto je gol Radnika opravdano poništen? (video)

Hot sport 15.10.2017
Fudbaleri Radnika postigli su gol protiv Partizana, ali je arbitar Lukić opravdano poništio pogodak domaćeg sastava. Na samom početku drugog dela, nakon jednog kornera, Vladimir Stojković je ispustio čistu loptu. Na nju je natrčao Ivanović, ubacio… »
Stojkovićev kiks, sudija poništio gol Radnika!

Stojkovićev kiks, sudija poništio gol Radnika!

Sportske.net 15.10.2017
Velika pometnja u petercu Partizana u prvom minutu nastavka meča u Surdulici. Domaćinu poništen gol zbog prekršaja nad Vladimirom Stojkovićem. Reprezentativni golman Vladimir Stojković bio je u centru pažnje pre početka utakmice u Surdulici i na… »

Vesti dana »