Povezane vesti

Brnabić: Nenad Popović mi je rekao da nema ofšor firme

Brnabić: Nenad Popović mi je rekao da nema ofšor firme

Press 16.10.2017
Premijerka Srbije Ana Brnabić danas je izjavila da je sa ministrom za inovacije i tehnološki razvoj Nenadom Popovićem razgovarala o slučaju "Rajski papiri" i da joj je on potvrdio da nema ofšor firme. Foto Zorana Jevtić "Popović mi je rekao ono… »
(Foto) tuga i sramota: 10 godina od tragedije, na grobu Tošeta Proeskog i dalje nema ovoga!

(Foto) tuga i sramota: 10 godina od tragedije, na grobu Tošeta Proeskog i dalje nema ovoga!

Kurir 16.10.2017
Naime, makedonska vlast je još pre deset godina donela odluku o izgradnji memorijalnog spomenika za pevača. Međutim, do dana današnjeg to pitanje nije rešeno, te ovaj pevač nema nadgrobnu ploču na svom grobu. U ranu zoru 16. oktobra 2007. godine… »
Velika sramota: Deceniju posle smrti Tošeta Proeskog jedan detalj sa groba pokazuje koliko je nekima zaista stalo do pevača

Velika sramota: Deceniju posle smrti Tošeta Proeskog jedan detalj sa groba pokazuje koliko je nekima zaista stalo do pevača

Blic 16.10.2017
Danas se navršava deset godina otkad pevač Toše Proeski nije među živima. "Pevač anđeoskog glasa" kako su ga mnogi zvali poginuo je 16. oktobra 2007. u saobraćajnoj nesreći na autoputu u Hrvatskoj. U ranu zoru 16. oktobra 2007. godine, oko 6 i… »
Deset godina od tošetove smrti: Devojka se udala i dobila sina! Menadžerka gaji lavandu

Deset godina od tošetove smrti: Devojka se udala i dobila sina! Menadžerka gaji lavandu

Kurir 16.10.2017
Toše Proeski (26) poginuo je na današnji dan pre deset godina u saobraćajnoj nesreći na auto-putu u Hrvatskoj. Vest o smrti pevača kojeg je obožavala publika na prostoru cele bivše Jugoslavije izazvala je šok i nevericu. S njim je u automobilu… »
Deset godina od smrti Tošeta Proeskog: Dok smo mi živi, i ti živiš!

Deset godina od smrti Tošeta Proeskog: Dok smo mi živi, i ti živiš!

Kurir 16.10.2017
Goca Tržan, Tijana Dapčević, Bojan Marović i Toni Cetinski kažu da vreme ne leči rane i da će njegove pesme i savete pamtiti do kraja života. Danas se navršava deset godina od preranog odlaska pevača anđeoskog glasa Tošeta Proeskog, koji je… »

Vesti dana »