Povezane vesti

Deo Telepa u utorak bez vode zbog radova

Deo Telepa u utorak bez vode zbog radova

Radio 021 16.10.2017
Deo Telepa u utorak, 17. oktobra neće imati vode zbog radova. Bez vode će od 8 do 15 časova biti ulice: - Jastrebačka, - Jovana Popovića, od Ulice Kiš Ernea do kraja, - Ilariona Ruvarca, - Ticanova, - Banijska, - Drvarska, - Koči Ivana i - Melhiora… »
Deo Telepa u utorak bez vode zbog radova

Deo Telepa u utorak bez vode zbog radova

Moj Novi Sad 16.10.2017
Suve slavine zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži. Kako javlja JKP "Vodovod i kanalizacija", bez vode će u utorak, 17. oktobra, od 8 do 15 sati biti sledeće ulice na naselju Telep: • Jasterbačka • Jovana Popovića (od Ulice Kiš Ernea do… »
HAVARIJA: Deo Veternika ostao bez vode

HAVARIJA: Deo Veternika ostao bez vode

Moj Novi Sad 16.10.2017
Zbog radova na sanaciji havarije u Veterniku, bez vode će danas, 16. oktobra, do 12 sati biti ulica Nova – od broja 101 do broja 106. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena, javlja… »
Kisač i Stepanovićevo možda bez vode do 13 sati

Kisač i Stepanovićevo možda bez vode do 13 sati

RTV 16.10.2017
NOVI SAD - Zbog radova Elektrodistribucije postoji mogućnost da od 8 do 13 sati bez vode ostanu Kisač i Stepanovićevo, saopštilo je JKP "Vodovod i kanalizacija" Novi Sad. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada… »
Danas moguće isključenje vode u Kisaču i Stepanovićevu

Danas moguće isključenje vode u Kisaču i Stepanovićevu

Moj Novi Sad 16.10.2017
Zbog planiranih radova "Elektrovojvodine", postoji mogućnost da danas, 16. oktobra, od 8 do 13 sati bez vode ostanu čitava naselja Kisač i Stepanovićevo. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže… »

Vesti dana »