Povezane vesti

Poketino: Tu sam dok me predsednik bude želeo

Poketino: Tu sam dok me predsednik bude želeo

Hot sport 16.10.2017
Trener Totenhema Maurisio Poketino rekao je danas da će ostati u tom fudbalskom klubu sve dok to bude želeo predsednik Danijel Levi. Levi je nedavno izjavio da bi želeo da Poketino bude trener Totenhema i za 10 ili 15 godina. – Na vlasniku i… »
Gvardiola: "Napoli će igrati u najjačem sastavu"

Gvardiola: "Napoli će igrati u najjačem sastavu"

Sportske.net 16.10.2017
Trener fudbalera Mančester sitija Pep Gvardiola rekao je danas da je uveren da će Napoli izvesti najjači tim u predstojećoj utakmici u Ligi šampiona. Fudbaleri Mančester sitija igraju u utorak od 20.45 na svom terenu protiv Napolija, utakmicu… »
Gvardiola: Ne verujem De Laurentisu!

Gvardiola: Ne verujem De Laurentisu!

Hot sport 16.10.2017
U narednom kolu Lige šampiona Mančester Siti dočekuje Napoli, a susret 3. kola F grupe najjačeg klupskog takmičenja u Evropi trebalo bi da bude pravi spektakl, kaže trener „građana“ Pep Gvardiola. Iako je pre nekoliko dana predsednik Napolija… »
Ljorente: "Možemo da se nosimo sa Realom"

Ljorente: "Možemo da se nosimo sa Realom"

Sportske.net 16.10.2017
Sve je spremno za veliki derbi. Totenhem u utorak od 20.45 gostuje Real Madridu u derbiju trećeg kola Lige šampiona. Fudbaler Totenhema Fernando Ljorente ocenio je da njegova ekipa ima šanse protiv branioca titule. "Imamo sjajne igrače koji mogu da… »
Zinedin Zidan: Hari Kejn je kompletan igrač

Zinedin Zidan: Hari Kejn je kompletan igrač

Sportski žurnal 16.10.2017
Trener Real Madrida Zinedin Zidan rekao je da je fudbaler Totenhema Hari Kejn „kompletan igrač”, uoči utakmice ta dva kluba u Ligi šampiona. Fudbaleri Real Madrida igraju u utorak od 20,45 časova na svom stadionu protiv Totenhema, utakmicu trećeg… »

Vesti dana »