Povezane vesti

Zvezdine legende: Neka se ponovi 1978. godina!

Zvezdine legende: Neka se ponovi 1978. godina!

Večernje novosti 17.10.2017
Veterani crveno-belih posetili su danas stadion „Rajko Mitić“, a od sadašnje generacije fudbalera kluba iz Ljutice Bogdana upriličen im je špalir u medija centru. ARSENAL i Crvena zvezda. Pobednički duh legendarnih utakmica iz 1978. godine vratio… »
Generacija Crvene zvezde koja je eliminisala Arsenal podržala Milojevićevu ekipu

Generacija Crvene zvezde koja je eliminisala Arsenal podržala Milojevićevu ekipu

Dnevnik 17.10.2017
Duh velike predstave na Marakani, koja se sprema u četvrtak (19) u okviru treće runde grupne faze Lige Evrope između Zvezde i Arsenala, oseća se na svakom koraku. Tim povodom na našem najvećem stadionu evocirane su uspomene od pre 39 godina kada su… »
Blagojević se seća duela Zvezde i Arsenala: Bili smo preteča „tika take”

Blagojević se seća duela Zvezde i Arsenala: Bili smo preteča „tika take”

Sportski žurnal 17.10.2017
Cvijetin Blagojević, strelac i asistent za crveno-bele u dvomeču protiv Arsenala 1978, priseća se sjajne evropske sezone. U senci Dušana Savića, strelca sada već antologijskog gola protiv Arsenala u Londonu, u osmini finala Kupa UEFA, ali i… »
Savić: Moj gol Arsenalu se pamti 40 godina, to nešto govori...

Savić: Moj gol Arsenalu se pamti 40 godina, to nešto govori...

Večernje novosti 17.10.2017
Nisam znao da će o tom golu toliko da se priča, a još manje da se pamti 40 godina. To je gol koji nije doneo trofej i čudno je koliko se pamti – reako je legandarni golgeter Zvezde. Legendarni centarfor Crvene zvezde Dušan Savić, koji je čuvenim… »
Treba im njihov recept: Legende Zvezde eliminisale Arsenal, pravi mentori Milojevićevim pulenima

Treba im njihov recept: Legende Zvezde eliminisale Arsenal, pravi mentori Milojevićevim pulenima

Hot sport 17.10.2017
Neki igrači možda i ne znaju, ali navijači Arsenala, pogotovo oni stariji, pamte dobro Crvenu zvezdu. Kako i ne kada ih je tim iz male Srbije eliminisao u sred Londona iz Kupa UEFA. Golom Cvijetina Blagojevića je Zvezda slavila u Beogradu sa 1:0… »
Zvezda pred Arsenal - Može li kao '78?

Zvezda pred Arsenal - Može li kao '78?

Sportske.net 17.10.2017
Fudbalski klub Crvena zvezda prisetio se danas čuvenih utakmica protiv Arsenala od pre 39 godina, uoči novih duela sa londonskim klubom. Crvena zvezda je 1978. godine eliminisala Arsenal u trećem kolu tadašnjeg Kupa UEFA, pošto je u prvoj utakmici u… »
Oni su pobedili Arsenal, sad daju podršku (video)

Oni su pobedili Arsenal, sad daju podršku (video)

Mondo 17.10.2017
Veterani Crvene zvezde, koji su 1978. godine igrali protiv Arsenala, danas su se susreli sa generacijom koja će tu priliku imati u četvrtak. Dušan Savić, Vladimir Petrović-Pižon i drugi iz generacije Crvene zvezde koji su 1978. godine igrali protiv… »
U Londonu - muk: Slavni "zvezdaši" podsetili na duel sa Arsenalom (VIDEO)

U Londonu - muk: Slavni "zvezdaši" podsetili na duel sa Arsenalom (VIDEO)

Vesti online 17.10.2017
Milosavljević do Pižona, Pižon petom, Blagojević s krila, Dule Savić poluvolej - gol! U Londonu - muk! Nebojša Glogovac je, baš kao u filmu "Munje", još jednom opisao završetak fenomenalne akcije i pogodak legendarnog golgetera Dušana Savića… »
Video Savić uoči meča sa Arsenalom: I ja ću glavom gde niko ne sme nogom

Video Savić uoči meča sa Arsenalom: I ja ću glavom gde niko ne sme nogom

Večernje novosti 16.10.2017
To mi je u genima, to se radi samo kad igraš u Zvezdi. Od 4-5. godine slušam o tatinom golu. Dva zuba su mi izbili protiv Irtiša, ali ne žalim - priča Vujadin za “Novosti”. U POLA noći da se probudi tokom svog zvezdaškog sna koji živi, Vujadin… »

Vesti dana »