Povezane vesti

Pun samopouzdanja: Radonjić: Brži sam od Sančeza, baciću peškir Beljerinu u lice

Pun samopouzdanja: Radonjić: Brži sam od Sančeza, baciću peškir Beljerinu u lice

Sportal blic 17.10.2017
Fudbaleri Crvene zvezde sa nestrpljenjem iščekuju duel sa Arsenalom (četvrtak, 19 sati) u trećem kolu grupe H Lige Evrope. Crveno-beli su puni samopouzdanja, posebno krilni napadač Nemanja Radonjić. Foto: Tanjug/AP Nemanja Radonjić Mladi… »
Radonjić sprema peškir za Beljerina!

Radonjić sprema peškir za Beljerina!

Mondo 17.10.2017
"Ne bih se plašio ni da mi dođe Dani Alveš", kaže najbrži igrač Zvezde, silno motivisan za duel protiv Arsenala. Foto: Guliver/Getty images/Julian Finney Nemanja Radonjić raduje se utakmici protiv najatraktivnijeg protivnika u karijeri. Mladi… »
Nemanja Radonjić: Neka dođe taj Beljerin da mu bacim peškir u lice

Nemanja Radonjić: Neka dođe taj Beljerin da mu bacim peškir u lice

Mozzart sport 17.10.2017
"Tako je nešto pisalo i na MOZZART Sportu, ako ne mogu da ga pretrčim mogu da ga slomim driblinzima. Volim da igram protiv visokih kao što je Mertezaker", puca od optimizma Zvezdino krilo. Loptica je u dvorištu Arsena Vengera! Ukoliko franucuski… »
Radonjić puca od samopouzdanja: Brži sam od Sančeza, neka me čuva Beljerin

Radonjić puca od samopouzdanja: Brži sam od Sančeza, neka me čuva Beljerin

Večernje novosti 17.10.2017
Voleo bih da me čuva Hektor,da mu bacim peškir u lice. Ne plašim se nikoga, ni da mi dođe dani Alveš - poručio je Nemanja. Mladi fudbaler Crvene zvezde Nemanja Radonjić sa velikom dozom samopouzdanja čeka meč protiv Arsenala u Ligi Evrope… »

Vesti dana »