Povezane vesti

Akcija pred svima: Teodora raširila noge a Anđelo navalio na nju! (video)

Akcija pred svima: Teodora raširila noge a Anđelo navalio na nju! (video)

Telegraf 17.10.2017
Teodora i Anđelo se nisu obazirali na publiku i zabavljali su se u krevetu. Posle pomirenja, Teodora i Anđelo se ne razdvajaju i svaku priliku koriste da se miluju i ljube, i nimalo im ne smeta što ih svi gledaju. E, MOJ SLOBO! Kija je "UZ POMOĆ"… »
Učesnica "Parova" teško povređena u saobraćajnoj nesreći, lekari se bore za njen život!

Učesnica "Parova" teško povređena u saobraćajnoj nesreći, lekari se bore za njen život!

Telegraf 17.10.2017
Nikola Lakić je na Instagramu objavio da je Milica Smiljanić pre nekoliko dana imala saobraćajnu nesreću. Bivša učesnica "Parova" Milica Smiljanić teško je povređena u saobraćajnoj nesreći, i trenutno se nalazi u veštačkoj komi. E, MOJ SLOBO… »
E, moj slobo! Kija je "uz pomoć" Nataše Bekvalac i pobednika "Zvezda Granda" poslala mužu brutalnu poruku! (foto)

E, moj slobo! Kija je "uz pomoć" Nataše Bekvalac i pobednika "Zvezda Granda" poslala mužu brutalnu poruku! (foto)

Telegraf 17.10.2017
Kija Kockar je na svom Instagram profilu postavila sliku koja je izazvala ogromnu pažnju. Dok Sloba i Luna uživaju u ljubavi u "Zadruzi", Radanovićeva supruga Kristina Kija Kockar je na svom Instagram profilu objavila foto-montažu koja je izazvala… »

Vesti dana »