Povezane vesti

Partizan dobio predsednika

Partizan dobio predsednika

Vesti online 20.10.2017
Posle nekoliko meseci većanja u Humskoj, izabran je naslednik Nikole Pekovića. Kao što je i bilo najavljeno novi čelnik crno-belih je Ostoja Mijailović. Novi potpredsednik je Milan Iskrin. Članove Upravog odbora izabrani su: Milan Iskrin -… »
Upoznajte ljude koji će voditi Partizan

Upoznajte ljude koji će voditi Partizan

Mozzart sport 20.10.2017
O Bogdanu Dikliću i Nikoli Lončaru se sve zna, ali ko su ostali članovi novog upravnog odbora crno-belih. Košarkaški klub Partizan dobio je u petak novu upravu i predsednika, a dok se o novom prvom čoveku kluba i njegovoj biografiji dosta pričalo i… »
Kk Partizan dobio predsednika: Mijailović seo u Pekovićevu fotelju

Kk Partizan dobio predsednika: Mijailović seo u Pekovićevu fotelju

Večernje novosti 20.10.2017
Na Skupštini je za potrpredsednika izabran Milan Iskrin i 17 od 19 članova UO, među kojima su i poznati glumac Bogdan Diklić i nekadašnji prvotimac crno-belih Nikola Lončar. KOŠARKAŠKI klub Partizan od petka i zvanično ima predsednika. Skupština… »
Mijailović: Nemam čarobni štapić, nije me delegirao SNS

Mijailović: Nemam čarobni štapić, nije me delegirao SNS

Beta 20.10.2017
Novi predsednik košarkaškog kluba Partizan Ostoja Mijailović rekao je danas da nema čarobni štašić kojim bi rešio probleme crno-belih i negirao da ga je Srpska napredna stranaka dovela na tu funkciju. "Nemam čarobni štapić kojim bih mogao da… »
Mijalović: "Nemam čarobni štapić, nije me stranka dovela"

Mijalović: "Nemam čarobni štapić, nije me stranka dovela"

Sportske.net 20.10.2017
Novi predsednik Partizana kaže da će se problemi rešavati radom. Ponosan je što je član SNS, ali ističe da ga nije stranka dovela. Novi predsednik košarkaškog kluba Partizan, Ostoja Mijailović rekao je danas da nema "čarobni štapić" za… »
Sada i zvanično: Mijailović je predsednik Partizana, evo ko je u Upravnom odboru i šta kaže o sukobu sa fk…

Sada i zvanično: Mijailović je predsednik Partizana, evo ko je u Upravnom odboru i šta kaže o sukobu sa fk…

Hot sport 20.10.2017
Košarkaški klub Partizan dobio je novog predsednika kluba, to je čačanski biznismen Ostoja Mijailović, koji je danas predstavio svoj Upravni odbor. Skupština kluba je pre nekoliko dana izabrala Ostoju Mijailovića za naslednika Nikole Pekovića na… »
Nemam čarobni štapić, a u klub su me doveli partizanovci

Nemam čarobni štapić, a u klub su me doveli partizanovci

Mozzart sport 20.10.2017
Novi predsednik crno-belih Ostoja Mijailović upozorava... Novi predsednik košarkaškog kluba Partizan Ostoja Mijailović rekao je posle izbora na tu funkciju da nije vreme za slavlje i točenje šampanjca, jer se klub nalazi u ozbiljnoj situaciji… »
Sada je i zvanično: Mijailović novi predsednik kk Partizan, Diklić i Lončar u uo

Sada je i zvanično: Mijailović novi predsednik kk Partizan, Diklić i Lončar u uo

Sportal blic 20.10.2017
Košarkaški klub Partizan od petka i zvanično ima novog predsednika... Na mesto prvog čoveka tima iz Humske seo je Ostoja Mijailović. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Ostoja Mijailović Pre nekoliko dana, posle Skupštine crno-belih, bilo je jasno… »
Ostoja Mijailović novi predsednik KK Partizan

Ostoja Mijailović novi predsednik KK Partizan

Beta 20.10.2017
Privrednik iz Čačka Ostoja Mijailović izabran je danas za novog predsednika Košarkaškog kluba Partizan. Na današnjoj Skupštini kluba izabrano je i 17 od 19 članova Upravnog odbora. Upravni odbor čine predsednik Mijalović, potpredsednik Milan… »
Mijailović predsednik Partizana

Mijailović predsednik Partizana

Mozzart sport 20.10.2017
Za sada su poznata sledeća imena Upravnog odbora: Milan Iskrin, Nikola Lončar, Bogdan Diklić, Marko Vjetrović, Veljko Odalović, Velja Jojić, Nebojša Uskoković, Vojislav Lazarević, Nebojša Iković, Aleksandar Mihailović, Ivan Trifunović i… »
Partizan zvanično ima predsednika, UO nekompletan sa poznatim imenima

Partizan zvanično ima predsednika, UO nekompletan sa poznatim imenima

Sportske.net 20.10.2017
Ostoja Mijailović i zvanično predsednik Partizana, ali UO nije kompletan. Poznata imena u vrhu kluba. Partizan je danas i zvanično dobio rukovodstvo, mada sastav Upravnog odbora još nije kompletiran. Ostoja Mijailović je potvrđen za predsednika, a… »

Vesti dana »