Povezane vesti

Trener Partizana ima zamerke i pored pobede

Trener Partizana ima zamerke i pored pobede

Vesti online 22.10.2017
Slavio je Partizan protiv Igokee u petom kolu ABA lige, ali 104 primljen poen muči trenera crno-belih Miroslava Nikolića. - Odbrana još ne funkcioniše kako sam ja zamišljao. Znao sam kakvi su, dobili su Budućnost i Cedevitu koji su, uz Zvezdu… »
Atomska košarka: Partizan i Igokea bez odbrane, za publiku – uživajte! (video)

Atomska košarka: Partizan i Igokea bez odbrane, za publiku – uživajte! (video)

Hot sport 22.10.2017
Ako ste propustili, ovo je prilika da ukratko prođete kroz reviju sjajnih poteza i NBA košarku na meču između Partizana i Igokee. Kada se neki meč završi rezultatom 117:104, mnogi će pomisliti da su igrali Golden Stejt i Hjuston, a prava istina je… »
Strašan tandem, Vilijams-Gos i Miler! Još kad im se pridruži i Samjuels... Oduševljen je dobrodošlicom!

Strašan tandem, Vilijams-Gos i Miler! Još kad im se pridruži i Samjuels... Oduševljen je dobrodošlicom!

Sportske.net 22.10.2017
Dugo će se još pričati o rezultatu utakmice između Partizana i Igokee, u kojoj su briljirali Partizanovi stranci na bekovskim pozicijama. Ako ste, kojim slučajem, propustili sinoćnja dešavanja, Partizan je u hali ''Aleksandar nikolić'' slavio sa… »
Samjuels "preskače" Bilbao, igra protiv Cibone?

Samjuels "preskače" Bilbao, igra protiv Cibone?

Mondo 22.10.2017
Miroslav Nikolić otkrio kada će Samardo Samjuels debitovati za Partizan. Foto: Twitter/PartizanBC Novi košarkaš Partizana Samardo Samjuels stigao je u Beograd u četvrtak, a u subotu je iz prvog reda tribina u hali "Aleksandar Nikolić" gledao trijumf… »
Za uživanje: Najbolji potezi sa neverovatnog duela Partizana i Igokee /video/

Za uživanje: Najbolji potezi sa neverovatnog duela Partizana i Igokee /video/

Sportal blic 22.10.2017
U trijumfu Partizana nad Igokeom od 117:104 u petom kolu regionalne ABA lige viđen je ne samo ogroman broj postignutih poena, 221 ukupno, već i sjajni potezi. Pred vama je trominutni prikaz nekih od najzanimljivih detalja sa utakmice, u kojoj je… »
Novi ubojiti tandem iz humske: Amerikanci su ovako oduševljavali "grobare" u sjajnom meču sa Igokeom

Novi ubojiti tandem iz humske: Amerikanci su ovako oduševljavali "grobare" u sjajnom meču sa Igokeom

Sportal blic 22.10.2017
U pobedi Partizana nad Igokeom od 117:104 u 5. kolu ABA lige naročito su se istakli američki košarkaški u crno-belom taboru, Najdžel Vilijams-Gos i Patrik Miler. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Vilijams-Gos je ubacio 30 poena, imao osam… »
Video brojali do 221: Partizan srušio Igokeu

Video brojali do 221: Partizan srušio Igokeu

Večernje novosti 22.10.2017
Crno-beli pred svojim navijačima savladali Igokeu neverovatnim rezultatom - 117:104. POKAZAO je Dorel Rajt zašto je nekada nosio dres Majamija, Golden Stejta, Portlanda i Filadelfije, ali njegova simultanka nije bila dovoljna da Igokea izađe kao… »
Video Nikolić posle Igokee: Kao u NBA, ali mora mnogo bolje u odbrani; Bajić: Neki će morati da se uozbilje

Video Nikolić posle Igokee: Kao u NBA, ali mora mnogo bolje u odbrani; Bajić: Neki će morati da se uozbilje

Večernje novosti 22.10.2017
Još defanziva ne funkcioniše kako sam zamišljao, radićemo u hodu – poručio je trener Partizana. Moraće pojedinci da se uozbilje ako misle da ostanu ovde – jasan je strateg Igokee. Trener Partizana Miroslav Nikolić je bio zadovoljan činjenicom… »
Nikolić: Kao u NBA

Nikolić: Kao u NBA

Mondo 22.10.2017
Trener Partizana kaže da mora da bude zadovoljan jer je njegov tim pobedio, ali mu je "teško" zbog toga što u odbrani gotovo ništa ne funkcioniše. Partizan je u subotu uveče pobedio Igokeu 117:104, a Miroslav Muta Nikolić izjavio je da se ni on… »
Bez odbrana: Partizanova stotka i ukupno 221 poen u NBA meču sa Igokeom /video/

Bez odbrana: Partizanova stotka i ukupno 221 poen u NBA meču sa Igokeom /video/

Sportal blic 21.10.2017
Sjajan meč odigrali su košarkaši Partizana i Igokee, a crno-beli su slavili sa 117:104 (19:23, 31:27, 30:21, 37:33) u 5. kolu ABA lige. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Crno-beli se posle drugog poraza u Evrokupu vratili obavezama u… »
Posle NBA sudara: Muta Nikolić: Ni ja se nisam tome nadao, stranci sve bolji, odbrana ništa ne valja

Posle NBA sudara: Muta Nikolić: Ni ja se nisam tome nadao, stranci sve bolji, odbrana ništa ne valja

Sportal blic 21.10.2017
Trener košarkaša Partizana Miroslav Muta Nikolić rekao je posle pobede nad Igokeom (117:104) da nije očekivao tako efikasan meč i da nije zadovoljan odbranom. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Miroslav Nikolić i Mihajlo Andrić Crno-beli… »

Vesti dana »