Povezane vesti

"Sami ste sebi naneli zlo": Nobelovka usred Beograda izazvala žučnu raspravu o Srbima, Miloševiću i Putinu

"Sami ste sebi naneli zlo": Nobelovka usred Beograda izazvala žučnu raspravu o Srbima, Miloševiću i Putinu

Blic 24.10.2017
Srbija je sama sebi nanela zlo i njeni građani moraju da žive sa istinom da su sami sebi naneli patnju, smatra nobelovka Herta Miler. Nemačka književnica, na tribini održanoj u Jugoslovenskom dramskom pozorištu u organizaciji Nemačke ambasade i… »
Ivan Ivanji: Herta Miler je klasična žrtva nemačkih medija

Ivan Ivanji: Herta Miler je klasična žrtva nemačkih medija

Radio 021 24.10.2017
"Pre svega, ja sam jedan konzervativan, lepo vaspitani gospodin koji je želeo džentlmenski da se odnosi prema jednoj dami, ali "puko" sam jer nisam mogao više da slušam preterane gluposti", rekao je pisac Ivan Ivanji o sinoćnjem razgovoru sa… »
Pisac Ivanji: Herta Miler je klasična žrtva nemačkih medija

Pisac Ivanji: Herta Miler je klasična žrtva nemačkih medija

RTS 24.10.2017
Pre svega, ja sam jedan konzervativan, lepo vaspitani gospodin koji je želeo džentlmenski da se odnosi prema jednoj dami, ali "puko" sam jer nisam mogao više da slušam preterane gluposti, rekao je "Tanjugu" naš cenjeni prevodilac i pisac Ivan Ivanji… »
Nobelovka Herta Miler: Srbija je sama sebi nanela zlo

Nobelovka Herta Miler: Srbija je sama sebi nanela zlo

Radio 021 24.10.2017
Nobelovka i nemačka književnica Herta Miler smatra da građani Srbije moraju da žive sa istinom da su sami sebi naneli patnju. Miler, na tribini u Jugoslovenskom dramskom pozorištu pod nazivom "Logika 29. februara", o eksploziji nacionalizma na… »

Vesti dana »