Povezane vesti

Muslin: Još sam selektor reprezentacije Srbije

Muslin: Još sam selektor reprezentacije Srbije

Dnevnik 26.10.2017
BEOGRAD: Selektor reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin, posle sastanka sa predsednikom Fudbalskog saveza Srbije Slavišom Kokezom, izjavio je da još uvek doneta nikakva odluka i da ostaje na toj funkciji. "Nemam šta da kažem, nikakva odluka nije… »
Muslin: Ja sam i dalje selektor

Muslin: Ja sam i dalje selektor

Politika 26.10.2017
Slaviša Kokeza, predsednik Fudbalskog saveza Srbije, Goran Bunjevčević, sportski direktor i Slavoljub Muslin tri sata razgovarali iza zatvorenih vrata, najavivši nastavak narednih dana. Hoće li Fudbalski savez Srbije i Slavoljub Muslin i dalje biti… »
Muslin: Još uvek sam selektor

Muslin: Još uvek sam selektor

Radio 021 26.10.2017
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin, nakon sastanka sa predsednikom FSS-a Slavišom Kokezom, izjavio je da nikakva odluka nije doneta i da je on zvanično još uvek selektor nacionalnog tima. Sastanak selektora i predsednika… »
Muslin: I dalje sam selektor!

Muslin: I dalje sam selektor!

Večernje novosti 26.10.2017
Slaviša Kokeza, predsednik FSS, u četvrtak više od tri sata pregovarao sa trenerom i direktorom reprezentacije: Sledi nastavak razgovora, jer postoje stvari o kojima bi trebalo razmisliti. SLAVOLjUB Muslin je i dalje selektor fudbalske reprezentacije… »
Kokeza izneo ishod sastanka: Sve će se znati sledeće nedelje, Muslin može biti smenjen!

Kokeza izneo ishod sastanka: Sve će se znati sledeće nedelje, Muslin može biti smenjen!

Hot sport 26.10.2017
Danas su se na Terazijama sastali Slavoljub Muslin i Slaviša Kokeza u prostorijama Fudbalskog saveza Srbije. Razgovor njih dvojice trajao je oko tri sata, a potom je sedište saveza na Terazijama prvi napustio Muslin. Kako smo već pisali, Muslin je… »
Muslin posle sastanka: Ja sam i dalje selektor

Muslin posle sastanka: Ja sam i dalje selektor

Mondo 26.10.2017
Fudbalsku reprezentaciju Srbije na Mundijalu u Rusiji će, kako sada stvari stoje, voditi sadašnji - Slavoljub Muslin. Kokeza: "Još ćemo da pričamo". Posle sastanka sa predsednikom Fudbalskog saveza Srbije Slavišom Kokezom u prostorijama nacionalnog… »
Kokeza: Definitivna odluka o selektoru u ponedeljak ili utorak

Kokeza: Definitivna odluka o selektoru u ponedeljak ili utorak

Mozzart sport 26.10.2017
"Razgovarali smo Muslin, sportski direktor Goran Bunjevčević i ja tri sata, u narednim danima nastavićemo razgovore", rekao je prvi čovek FSS. Posle tročasovnog sastanka u prostorijama Fudbalskog saveza Srbije na Terazijama Slavoljub Muslin je… »
FSS - Govorilo se o Muslinu, ovako je protekao sastanak!

FSS - Govorilo se o Muslinu, ovako je protekao sastanak!

Sportske.net 26.10.2017
Ko će voditi Srbiju na Svetskom prvenstvu? Odluka oko statusa selektora reprezentacije Slavoljuba Muslina još nije doneta, rekao je danas predsednik Fudbalskog saveza Srbije Slaviša Kokeza. "Nastavićemo da razgovaramo i u naredna dva-tri dana ćemo… »
Muslin za sada ostaje selektor Srbije

Muslin za sada ostaje selektor Srbije

Sportal blic 26.10.2017
Slavoljub Muslin će za sada ostati na kormilu fudbalske reprezentacije Srbije. To je epilog sastanka stratega "orlova" i prvog čoveka FSS Slaviše Kokeze, koji je održan u četvrtak i koji je trajao više od tri sata. Foto: Aleksandar Dimitrijević /… »
Kokeza o Muslinu: Razgovaramo, odluka u ponedeljak ili utorak

Kokeza o Muslinu: Razgovaramo, odluka u ponedeljak ili utorak

Sportski žurnal 26.10.2017
Prvi čovek Fudbalskog saveza Srbije Slaviša Kokeza, posle današnjeg sastanka sa Slavoljubom Muslinom, izjavio je da će u ponedeljak ili utorak biti poznato da li selektor ostaje na klupi A tima. - Razgovarali smo Muslin, sportski direktor Goran… »
Kokeza: Muslin je bio moj izbor, ali...

Kokeza: Muslin je bio moj izbor, ali...

Mondo 26.10.2017
Predsednik FSS Slaviša Kokeza ostavio je otvorenim pitanje statusa selektora nacionalnog tima Slavoljuba Muslina. "Odluka početkom naredne nedelje", kaže prvi čovek srpskog fudbala. Da medijska pisanja o tome da se u nacionalnoj kući fudbala "nešto… »
Posle tročasovnog sastanka Muslin poručio: Ostajem selektor Srbije!

Posle tročasovnog sastanka Muslin poručio: Ostajem selektor Srbije!

Mozzart sport 26.10.2017
"Nemam šta da kažem, nikakva odluka nije donesena. Još sam selektor Orlova", poručio stateg Orlova. Selektor reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin, posle sastanka sa predsednikom Fudbalskog saveza Srbije Slavišom Kokezom, izjavio je da još uvek… »
Nakon tročasovnog sastanka u savezu: Muslin izašao prvi – reči koje ne ulivaju poverenje

Nakon tročasovnog sastanka u savezu: Muslin izašao prvi – reči koje ne ulivaju poverenje

Hot sport 26.10.2017
U prostorijama Fudbalskog saveza Srbije sastali su se predsednik i selektor nacionalnog tima. Tri sata je trajao razgovor između Slaviše Kokeze i Slavoljuba Muslina. Tema je bila budućnost fudbalske reprezentacije naše zemlje u jednom veoma važnom… »
Kokeza i Muslin, jedan na jedan

Kokeza i Muslin, jedan na jedan

Danas 26.10.2017
Došlo je vreme za presecanje Gordijevog čvora u "slučaju Slavoljub Muslin". I to na najdirektniji način - na današnjem sastanku predsednika Fudbalskog saveza Srbije Slaviše Kokeze i čoveka pod čijom komandom se naša A reprezentacija kvalifikovala… »

Vesti dana »