Povezane vesti
Euro na putu najvećeg tjednog gubitka od početka godine
SEEbiz 27.10.2017
LONDON - Euro je u petak na međunarodnim tržištima oslabio drugi dan zaredom i na putu je najvećeg tjednog gubitka prema dolaru u ovoj godini, nakon pada prinosa na državne obveznice zbog odluke Europske središnje banke (ECB) o produljenju programa… »
Kuna oslabila prema euru na dnevnoj i tjednoj razini
SEEbiz 27.10.2017
ZAGREB - Kuna je na tečajnici Hrvatske narodne banke (HNB) utvrđenoj u petak, u odnosu na tečajnicu od četvrtka oslabila prema euru za 0,04 posto, a na tjednoj razini, prema tečajnici od prošloga petka, za 0,10 posto. Srednji tečaj eura na današnjoj… »
Dinar blago raste, skoro pa neprimetno
Vesti online 27.10.2017
Dinar je danas neznatno ojačao prema evru za 0,1 odsto u odnosu na juče i zvanični srednji kurs iznosi 119,4013 dinara za evro, objavila je Narodna banka Srbije. Dinar se prema evru nalazi na istom nivou kao pre mesec dana, a na godišnjem nivou je jači… »
Ojačala domaća valuta: Evro danas 119,40
Kurir 27.10.2017
Dinar je danas ojačao 0,1 odsto prema evru u odnosu na juče i zvanični srednji devizni kurs je 119,4013 dinara za evro, saopštila je Narodna banka Srbije (NBS). Evro je juče koštao 119,4900 dinara. Dinar je prema evru jači za 3,2 odsto nego pre godinu… »
Vesti dana »

Kilijan Marfi će se ipak pojaviti u novom nastavku čuvenog filma "28 dana" Denija Bojla: Objavljen trejler (video)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Šta je CN gas, za koji studenti tvrde da je policija koristila protiv građana u Novom Sadu?
Danas pre 10 minutajoš 1 povezana

Završen protest u Novom Sadu „Slobodo, tu smo“: „Kampus je naš i ostaje slobodan“ (FOTO; VIDEO)
Danas pre 10 minutajoš 1 povezana