Povezane vesti

Dara Bubamara u vezi sa 17 godina mlađim košarkašem! (FOTO)

Dara Bubamara u vezi sa 17 godina mlađim košarkašem! (FOTO)

Telegraf 27.10.2017
- Srećma sam i ispunjena. Konačno imam muškarca kakvog sam želela - kaže pevačica. Od kada se rastala od muža Milana Kesića, Dara Bubamara nije htela ni reč da progovori o svom emotivnom životu! Tačnije, konstantno je ponavljala da je srećna i… »
Goca Tržan pravila seksi selfije na štandu Telegrafa, a onda je stotinu klinaca nagrnulo kod nas i počela je ozbiljna…

Goca Tržan pravila seksi selfije na štandu Telegrafa, a onda je stotinu klinaca nagrnulo kod nas i počela je ozbiljna…

Telegraf 27.10.2017
Štand Telegrafa već tri dana najposećeniji je na Sajmu medija, a danas se nama družila i Goca Tržan. Treći po redu Sajam medija uveliko traje, a naša ekipa odlično se zabvalja sa svim gostima koji se druže sa nama! Alen Azarić otkrio zašto je… »
Zaneli se, pa zaboravili da ih svi gledaju: Alen Ademović polizao ženu u javnosti - bukvalno (foto)

Zaneli se, pa zaboravili da ih svi gledaju: Alen Ademović polizao ženu u javnosti - bukvalno (foto)

Telegraf 27.10.2017
Ljubav između njih cveta, u braku je sve pod kontrolom, a poljupci "pršte" i na javnim mestima. Bata Spasojević sinoć je u Beogradu po tradiciji održao reviju na koju su došle mnoge javne ličnosti, a među prvima frontmen "Miligrama" Alen… »
Ispaštao sam jer sam slušao druge ljude, a ne svoje srce: Bane Mojićević na štandu Telegrafa otkrio zbog čega se danas…

Ispaštao sam jer sam slušao druge ljude, a ne svoje srce: Bane Mojićević na štandu Telegrafa otkrio zbog čega se danas…

Telegraf 27.10.2017
Prvi pobednik "Zvezda Granda" otvorio je dušu u razgovoru za naš portal. Ovih dana štand portala Telegraf.rs na Sajmu medija posetio je veliki broj poznatih ličnosti. Posle Minje Subote, Merime Njegomir, Milice Pavlović, Rade Manojlović, Goce… »

Vesti dana »