Povezane vesti

Vučić sa Dodikom: Do kraja godine utvrđivanje granice sa BiH

Vučić sa Dodikom: Do kraja godine utvrđivanje granice sa BiH

Slobodna Evropa 29.10.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će do kraja godine biti ustanovljena granica između Srbije i Bosne i Hercegovine. On je, na konferenciji za novinare sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom u Beogradu, rekao da je pravni tim… »
Vučić o sastanku sa Hojt Jijem: Nešto glasnije preneo mi je teške poruke, za oktavu jače sam štitio i branio interese…

Vučić o sastanku sa Hojt Jijem: Nešto glasnije preneo mi je teške poruke, za oktavu jače sam štitio i branio interese…

Telegraf 29.10.2017
Vođeni su razgovori o više značajnih tema za Srbiju i Republiku Srpsku. Pre svega, o uspostavljanju granica sa BiH, i problemamima koje Republika Srpska ima u tom pogledu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednikom Republike… »
Dodik: Mi nismo bosanski Srbi, mi smo Srbi

Dodik: Mi nismo bosanski Srbi, mi smo Srbi

Vesti online 29.10.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je posle sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem kako izražava zadovoljstvo što Vučić i on rade na Deklaraciji, na pravljenju dokumenta, u kojem žele da obuhvate naučnike i sve… »
Vučić: Razgovarali smo i o deklaraciji

Vučić: Razgovarali smo i o deklaraciji

Beta video 29.10.2017
BEOGRA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da je sa Dodikom razgovarao o Deklaraciji za očuvanje srpskog kulturnog identiteta, kao i da će na toj deklaraciji raditi dekanka beogradskog Filološkog fakulteta Ljiljana Marković, dekan Pravnog… »
Vučić: Do kraja godine da ustanovimo granicu izmedju Srbije i Bosne i Hercegovine

Vučić: Do kraja godine da ustanovimo granicu izmedju Srbije i Bosne i Hercegovine

Beta video 29.10.2017
BEOGRA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će do kraja godine biti ustanovljena granica izmedju Srbije i Bosne i Hercegovine. On je, na konferenciji za novinare posle sastanka sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom u… »
Dodik: Sve gore za Srbe u BiH, Dejtonski sporazum odavno sahranjen

Dodik: Sve gore za Srbe u BiH, Dejtonski sporazum odavno sahranjen

Beta video 29.10.2017
BEOGRAD - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da je situacija za Srbe u Bosni i Hercegovini sve gora. Dodik je posle sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Beogradu kazao na konferenciji za novinare da je situacija… »
Dodik: Kao čovek zainteresovan sam da se po pitanju Katalonije održi mir

Dodik: Kao čovek zainteresovan sam da se po pitanju Katalonije održi mir

Beta video 29.10.2017
BEOGRAD- Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je danas da je kao čovek zainteresovan da se u Španiji, po pitanju Katalonije održi mir. ``Kao čovek sam zainteresovan da tamo bude mir``, rekao je Dodik na zajedničkoj konferenciji za novinare… »
Vučić: Srbija ne može da učestvuje u stvaranju kosovske vojske

Vučić: Srbija ne može da učestvuje u stvaranju kosovske vojske

Beta video 29.10.2017
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija ne može da učestvuje u stvaranju Vojske Kosova. ``Srbija ne može da učestvuje u stvaranju kosovske vojske. Video sam kako su neki pokušali da nas ubede kako je to moguće. O… »
Dodik: Šta bi bilo da sam ja rekao „u amanet Rusiji“

Dodik: Šta bi bilo da sam ja rekao „u amanet Rusiji“

Sputnik 29.10.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je situacija za Srbe u Bosni i Hercegovini sve gora. Dodik je posle sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Beogradu kazao na konferenciji za novinare da je situacija sve gora i za… »
Granica Srbija - BiH do kraja godine?

Granica Srbija - BiH do kraja godine?

Mondo 29.10.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednik RS Milorad Dodik sastali su se danas u Beogradu zbog važnog pitanja - konačnog definisanja granica između Srbije i BiH. Po završetku sastanka na konferenciji za novinare, Vučić je objavio da je na… »
Dodik: Mi nismo bosanski Srbi, mi smo Srbi

Dodik: Mi nismo bosanski Srbi, mi smo Srbi

N1 Info 29.10.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je posle sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem kako izražava zadovoljstvo što Vučić i on rade na Deklaraciji, na pravljenju dokumenta, u kojem žele da obuhvate naučnike i sve… »
Vučić: Do kraja godine utvrditi granicu između Srbije i BiH

Vučić: Do kraja godine utvrditi granicu između Srbije i BiH

N1 Info 29.10.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će do kraja godine biti ustanovljena granica između Srbije i Bosne i Hercegovine. On je, na konferenciji za novinare posle sastanka sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom u Beogradu, rekao… »
Dodik: Razgovor o BiH je nemoguć jer monopol drže stranci

Dodik: Razgovor o BiH je nemoguć jer monopol drže stranci

Kurir 29.10.2017
Predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik izjavio je danas da je svaki razgovor unutar Bosne i Hercegovine da se naprave održive institucije nemoguć, pošto domaći akteri nikad nisu imali priliku da naprave osnovni dogovor, "nego su to kreirali… »
Vučić: Riješiti pitanje granice s BiH do kraja godine

Vučić: Riješiti pitanje granice s BiH do kraja godine

Al Jazeera 29.10.2017
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da je nadležna komisija počela raditi na prijedlogu razgraničenja sa BiH. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je nadležna komisija počela raditi na prijedlogu ustanovljenja ili potpunog… »

Vesti dana »