Povezane vesti

Čukin junak: Milojević: Očevo prisustvo na tribinama dalo mi podstrek

Čukin junak: Milojević: Očevo prisustvo na tribinama dalo mi podstrek

Sportal blic 30.10.2017
Fudbaleri Čukaričkog su posle velikog preokreta u poslednjih pet minuta 15. kola Superlige došli do pobede protiv Voždovca (2:1). Junak je Nemanja Milojević, sin Zvezdinog trener Vladana, koji je mrežu "zmajeva" pogodio u sudijskoj nadoknadi. Foto… »
Nemanja Milojević: Nismo prestali da verujemo u pobedu

Nemanja Milojević: Nismo prestali da verujemo u pobedu

Hot sport 30.10.2017
Fudbaler Čukaričkog Nemanja Milojević rekao je danas da je njegova ekipa iščekivala i verovala u pobedu protiv Voždovca, iako je na poluvremenu imala gol zaostatka, kao i da se oseća fenomenalno posle svog prvog superligaškog gola. – (Miroslav)… »
"Ponižavaju me, kude... Faliće im Nenad Lalatović"

"Ponižavaju me, kude... Faliće im Nenad Lalatović"

Mondo 30.10.2017
"Drugi kad nešto urade hvale ih na sva usta, a mene ne", kaže trener Čukaričkog. Foto: MN Press Uzbudljivo je bilo u nedelju uveče na Banovom brdu. Fudbaleri Čukaričkog gubili su u gradskom derbiju protiv Voždovca do 86. minuta. Potom je kapiten… »
Nemanja Milojević: Iščekivali smo pobedu

Nemanja Milojević: Iščekivali smo pobedu

Beta 30.10.2017
Fudbaler Čukaričkog Nemanja Milojević rekao je danas da je njegova ekipa iščekivala i verovala u pobedu protiv Voždovca, iako je na poluvremenu imala gol zaostatka, kao i da se oseća fenomenalno posle svog prvog superligaškog gola… »
Nemanja Milojević: Verovali smo, tatino prisustvo podstrek

Nemanja Milojević: Verovali smo, tatino prisustvo podstrek

Vesti online 30.10.2017
Mladi fudbaler Čukaričkog Nemanja Milojević, strelac gola u 90+3. minutu protiv Voždovca za pobedu 2:1, izjavio je da je na taj način ekipa nagrađena za veru u trijumf. - Ovo je za mene vetar u leđa da radim više i jače. Fenomenalno se osećam… »
Lala prevazišao samog sebe: Trener Čukaričkog ‘poludeo’ posle pobedonosnog gola, uleteo na teren (video)

Lala prevazišao samog sebe: Trener Čukaričkog ‘poludeo’ posle pobedonosnog gola, uleteo na teren (video)

Hot sport 30.10.2017
Strateg Brđana, Nenad Lalatović, važi za jednog od najekscentričnijih trenera u Superligi. To je još jednom pokazao juče tokom završnice duela sa Voždovcem. Posle velikog preokreta je Čukarički uspeo da pobedi u ‘malom gradskom derbiju’. Do… »
Ovo se u Superligi još nije desilo, dva gola iz kornera u istom kolu!

Ovo se u Superligi još nije desilo, dva gola iz kornera u istom kolu!

Sportske.net 30.10.2017
Spavaš li mirno, Piksi? Kada je fudbaler Vojvodine Damir Kojašević u subotu postigao spektakularan gol iz kornera na Banjici protiv Rada (3:0), mislili smo da ćemo na nešto slično dugo morati da čekamo. Ali, već u nedelju, još jedna majstorija iz… »

Vesti dana »