Povezane vesti
Apelacioni sud odlučio da nisu krivi: Oslobođeni optuženi za smrt četiri radnika u nesreći na Kalvariji 2011.
Kurir 30.10.2017
BEOGRAD - Apelacioni sud u Beogradu preinačio je osuđujuću presudu i pravosnažno je oslobodio od optužbi vlasnika firme "Tehnomenadžer" Milets Svetozarevića i direktora firme "Grading S S" Stevana Stevanovića od optužbi da su odgovorni za… »
Vesti dana »
![Nastavak studentskih blokada: Protesti u znak podrške studentima u Beogradu, Pirotu i Novom Pazaru](https://nstatic.net/278/39010278naihfq.jpg)
Nastavak studentskih blokada: Protesti u znak podrške studentima u Beogradu, Pirotu i Novom Pazaru
NIN pre 8 satijoš 11 povezanih
![Pada sneg U Beogradu! Jak jutarnji mraz širom Srbije, RHMZ izdao najnovije upozorenje! Oprez sve do kraja nedelje!](https://nstatic.net/251/39008251gvblea.jpg)
Pada sneg U Beogradu! Jak jutarnji mraz širom Srbije, RHMZ izdao najnovije upozorenje! Oprez sve do kraja nedelje!
Blic pre 1 satjoš 22 povezane
![Novo veliko hapšenje: Policija upala na VMA, "pala" načelnica zbog sumnje na korupciju](https://nstatic.net/486/39009486opijaq.jpg)
Novo veliko hapšenje: Policija upala na VMA, "pala" načelnica zbog sumnje na korupciju
Blic pre 23 minutajoš 85 povezanih