Povezane vesti

Amer pred Zvezdu: Takvu atmosferu doživite jednom u životu

Amer pred Zvezdu: Takvu atmosferu doživite jednom u životu

Vesti online 31.10.2017
Pred duel sa Crvenom zvezdom u Areni (četvrtak, 18 časova), Amerikanac iz Bamberga Brejs Tejlor prisetio se atmosfere koju prave "delije" u Beogradu. - Naša sledeća utakmica je u Beogradu. Tamo imamo priliku da igramo u atmosferi koja se doživljava… »
Brajs Tejlor o Zvezdi, Partizanu, navijačima, povratku Luke Mitrovića u Beograd, „zveri“ Dorelu Rajtu...

Brajs Tejlor o Zvezdi, Partizanu, navijačima, povratku Luke Mitrovića u Beograd, „zveri“ Dorelu Rajtu...

Mozzart sport 31.10.2017
Veoma intersantan blog košarkaša Brose Bamberga za sajt Evrolige. Naredni protivnik Crvene zvezde u Evroligi biće Brose Bamberg, 2. novembra. Zato je posebno interesantan blog igrača iz ekipe Andree Trinkijerija - Brajsa Tejlora. On je pisao za sajt… »
Novi zvezdin izazov u Evroligi: Alimpijević za Blicsport: Bamberg ima mane

Novi zvezdin izazov u Evroligi: Alimpijević za Blicsport: Bamberg ima mane

Sportal blic 31.10.2017
Crvena zvezda je u šestoj brzini pregazila MZT u 6. kolu ABA lige (112:73) i napravila sjajnu uvertiru za još jedan spektakl u Evroligi. U četvrtak od 18 sati šampion Srbije i regionalnog takmičenja ugostiće Bamberg u Areni. Nemački tim je u… »
Ulazi u ritam: Zvezdin "Amerikanac" Jovanović: Atmosfera je vrhunska, sve je podređeno timu i pobedama

Ulazi u ritam: Zvezdin "Amerikanac" Jovanović: Atmosfera je vrhunska, sve je podređeno timu i pobedama

Sportal blic 31.10.2017
Nikola Jovanović, centar Crvene zvezde, u pobedi svog tima nad MZT-om (112:73) u 6. kolu ABA lige, zabeležio je 11 poena. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Nikola Jovanović Mladi igrač je zadovoljan pruženom partijom protiv šampiona Makedonije. -… »
Radičević: Opustio sam se, u prethodnim mečevima sam sebi stvorio pritisak

Radičević: Opustio sam se, u prethodnim mečevima sam sebi stvorio pritisak

Sportal blic 30.10.2017
Košarkaši Crvene zvezde su se trijumfom nad MZT-om (112:73) u šestom kolu ABA lige vratili na pobednički kolosek u ovom takmičenju. U ubedljivom slavlju crveno-belih istakao se Nikola Radičević. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Nikola… »
Loše vesti za: Crveno-bele Alimpijević: Antić ne igra protiv Bamberga

Loše vesti za: Crveno-bele Alimpijević: Antić ne igra protiv Bamberga

Sportal blic 30.10.2017
Košarkaši Crvene zvezde su protiv MZT-a ostvarili najubeljiviju pobedu ove sezone (112:73). Tako su na najbolji način najavili evroligaški okršaj protiv Bamberga (četvrtak, 18 sati) u kom neće igrati Pero Antić. Foto: Aleksandar Dimitrijević /… »

Vesti dana »