Povezane vesti

Krenuo ‘prljav veš’: Kežman opleo po Muslinu i njegovim ‘kombinacijama preko trećih lica’!

Krenuo ‘prljav veš’: Kežman opleo po Muslinu i njegovim ‘kombinacijama preko trećih lica’!

Hot sport 02.11.2017
Dobili smo novo poglavlje u slučaju smene selektora Srbije Slavoljuba Muslina i problemu oko nepozivanja u nacionalni tim Sergeja Milinković-Savića. Njega je otvorio menadžer srpskog igrača, Mateja Kežman, koji je osuo paljbu po bivšem selektoru… »
Kežman: Odbio sam Muslinove ponude za "saradnju"

Kežman: Odbio sam Muslinove ponude za "saradnju"

Dnevnik 02.11.2017
BEOGRAD: Nekadašnji fudbalski reprezentativac Mateja Kežman, koji je u poslednje vreme u žiži javnosti kao menadžer Sergeja Milinkovića-Savića, uputio je otvoreno pismo javnosti u kojem ističe da je odbio ponudu bivšeg selektora Slavoljuba… »
Kežman: Odbio sam Muslinove kombinacije!

Kežman: Odbio sam Muslinove kombinacije!

Mozzart sport 02.11.2017
"Očigledno gospodin Muslin zna za drugačije relacije u odnosima sa fudbalerima i njihovim menadžerskim agencijama", poručuje menadžer Sergeja Milinkovića Savića. Možda je nekome delovalo da se stišala bura oko smene Slavoljuba Muslina sa kormila… »
Kežman: Odbio sam Muslinove "kombinacije"

Kežman: Odbio sam Muslinove "kombinacije"

Mondo 02.11.2017
Na tvrdnje i optužbe dosadašnjeg selektora Srbije Slavoljuba Muslina, reagovao je Mateja Kežman, bivši reprezentativac i sadašnji menadžer Sergeja Milinkovića-Savića. Slavoljub Muslin je bivši, ali će o njegovom odlasku sa mesta selektora… »
Kežman: Nisam imao učešća u smeni Muslina

Kežman: Nisam imao učešća u smeni Muslina

Novi magazin 02.11.2017
Bivši fudbaler i sadašnji menadžer Sergeja Milinković-Savića, Mateja Kežman izjavio je da nije učestvovao u smenjivanju doskorašnjeg selektora reprezentacije Srbije Slavoljuba Muslina. On je u izjavi dostavljenoj medijima demantovao da je na… »
Oštar odgovor bivšem selektoru: Kežman: Odbio sam Muslinove ponude za "kombinacije"

Oštar odgovor bivšem selektoru: Kežman: Odbio sam Muslinove ponude za "kombinacije"

Sportal blic 02.11.2017
Mateja Kežman, naš nekadašnji golgeter a sada fudbalski menadžer, koji se stara i za karijeru Sergeja Milinković-Savića, odlučio je da se saopštenjem za javnost obrati povodom pojedinih reči dosadašnjeg selektora naše reprezentacije, Slavoljuba… »

Vesti dana »