Povezane vesti
Mesić:Bez HDZ i Tuđmana ne bi bilo ni Agrokora
RTV 03.11.2017
ZAGREB - Parlamentarna komisija za Agrokor saslušala je danas na prvoj radnoj sednici prvog svedoka, nekadašnjeg premijera Stjepana Mesića, koji je rekao da bez HDZ-a i predsednika Franje Tuđmanane ne bi bilo ni Agrokora, kao i da je sve bilo po… »
Mesić: Tuđman hteo da što pre stvori nove hrvatske bogataše
RTS 03.11.2017
Hrvatska parlamentarna komisija za "Agrokor" saslušala je na prvoj radnoj sednici prvog svedoka, nekadašnjeg premijera Stjepana Mesića, koji je rekao da bez HDZ-a i predsednika Franje Tuđmana ne bi bilo ni "Agrokora". Franjo Tuđman je hteo da što… »
Mesić otkrio: Bez HDZ-a i Tuđmana ne bi postojao ni Agrokor
Kurir 03.11.2017
Parlamentarna komisija za Agrokor saslušala je danas na prvoj radnoj sednici prvog svedoka, nekadašnjeg premijera Stjepana Mesića, koji je rekao da bez HDZ-a i predsednika Franje Tuđmana ne ne bi bilo ni Agrokora. Tuđman je hteo da što pre stvori… »
Vesti dana »

Dačić pokazao LRAD: Mogu da se kupe na eBay, našem ne rade baterije, ljudi nisu ni obučeni za zloupotrebu
N1 Info pre 1 satjoš 32 povezane

Studenti i prosvetni radnici zajedno protestovali, zvaničnici i dalje o zvučnom topu
Bloomberg Adria pre 10 minutajoš 22 povezane

Danas: Žandarm tvrdi da je više zvučnih topova bilo raspoređeno u subotu na protestu u Beogradu
Beta pre 4 satijoš 12 povezanih

Sale Ilić neutešan: „Oprostio sam se pre 20-ak dana, tada je bilo jasno šta će se desiti!“
Hot sport pre 22 minutajoš 42 povezane