Povezane vesti

O Za­jed­ni­ci srp­skih op­šti­na vi­še ne­ma pre­go­vo­ra

O Za­jed­ni­ci srp­skih op­šti­na vi­še ne­ma pre­go­vo­ra

Politika 05.11.2017
Od me­đu­na­rod­ne za­jed­ni­ce zah­te­va­mo da za­u­sta­vi neo­sno­va­na hap­še­nja Sr­ba, ali i da se oni ko­ji ih la­žno pri­ja­vlju­ju naj­o­štri­je ka­zne, is­ti­če gra­do­na­čel­nik se­ver­ne Ko­sov­ske… »
Senzacionalno! Ivica Dačić: Odlazim sa čela SPS: Dos­ta mi je sve­ga!

Senzacionalno! Ivica Dačić: Odlazim sa čela SPS: Dos­ta mi je sve­ga!

Kurir 05.11.2017
Ivica Dačić, lider SPS, u ekskluzivnom razgovoru za Kurir kaže da nema tog socijaliste koji njega može da smeni sa čela stranke, već da će on sam otići, o čemu, priznaje, razmišlja! Po­što je Ku­rir obja­vio in­fo­r­ma­ci­ju da Bran­ko… »
Zla sud­bi­na dve čo­ba­ni­ce

Zla sud­bi­na dve čo­ba­ni­ce

Politika 05.11.2017
Ka­ko je advo­kat iz Šu­ma­di­je us­peo da spa­se od smrt­ne ka­zne de­voj­ku iz oko­li­ne Do­bo­ja, op­tu­že­nu za svi­re­po ubi­stvo de­voj­či­ce. Da­ni­ca je po­gle­da­la u bra­ni­o­ca. Bi­la je za­do­volj­na jer… »
Slu­čaj Ce­tin­ski tre­se Hr­vat­sku

Slu­čaj Ce­tin­ski tre­se Hr­vat­sku

Politika 05.11.2017
Dva da­na ot­ka­ko je po­zna­ti pe­vač u rod­nom Ro­vi­nju pre­ga­zio mu­škar­ca ko­ji je le­žao u uskoj uli­ci po­ja­vio se sni­mak na Ju­tju­bu ko­ji To­ni­ja pri­ka­zu­je kao oštrog i neo­pre­znog vo­za­ča. Još se… »
Ne­ke po­seb­ne ško­le, ne­ki po­seb­ni đa­ci

Ne­ke po­seb­ne ško­le, ne­ki po­seb­ni đa­ci

Politika 05.11.2017
Ti­tu­lu obra­zov­nih usta­no­va od na­ci­o­nal­nog zna­ča­ja no­si pet sred­njih ško­la u ze­mlji, a tri su ne­dav­no pro­sla­vi­le de­set ju­bi­lar­nih go­di­na od do­bi­ja­nja pre­sti­žnog zva­nja ko­je im… »
Lo­pov­skom tra­kom ban­da­ži­ran spo­me­nik, skr­še­ni znak EPS-a, oda­kle je pao Đin­đić a po­peo se…

Lo­pov­skom tra­kom ban­da­ži­ran spo­me­nik, skr­še­ni znak EPS-a, oda­kle je pao Đin­đić a po­peo se…

Politika 05.11.2017
Šta će­mo sa­da da za­me­ri­mo Pred­sed­ni­ku? Što je seo u osi­njak i od­go­vo­rio na sva­ko pi­ta­nje bru­tal­ne Bran­ki­ce (BB)! Ne­ke ko­le­ge do­la­ze na kon­fe­ren­ci­je za me­di­je sa stra­te­gi­jom i sprem­nim… »
Pre­te­ške uspo­me­ne za je­dan ži­vot

Pre­te­ške uspo­me­ne za je­dan ži­vot

Politika 05.11.2017
Da­vid Sla­dek, če­ški fo­to­graf i no­vi­nar, sme­stio je me­đu ko­ri­ce knji­ge, sa že­ljom da svet upo­zo­ri na opa­snost ko­ja se nad­vi­la nad čo­ve­čan­stvom, is­po­vest 20 pre­ži­ve­lih lo­go­ra­ša… »
Kri­jum­ča­ri mi­gra­na­ta uslu­ge nu­de pre­ko ma­lih ogla­sa

Kri­jum­ča­ri mi­gra­na­ta uslu­ge nu­de pre­ko ma­lih ogla­sa

Politika 05.11.2017
Šver­co­va­nje tra­ži­la­ca azi­la iz Ira­ka u Ne­mač­ku pre­ko Tur­ske, Bu­gar­ske i Sr­bi­je sa­da se na­pla­ću­je 8.000 evra, ka­že šef UN­HCR-a u Sr­bi­ji. U Sr­bi­ji je od po­čet­ka go­di­ne ot­kri­ve­no… »
Po­la ve­ka be­o­grad­skih di­sko­te­ka

Po­la ve­ka be­o­grad­skih di­sko­te­ka

Politika 05.11.2017
Pr­va di­sko­te­ka u Be­o­gra­du „Kod La­ze Še­će­ra” otvo­re­na je de­ce­ni­ju pre ču­ve­nog nju­jor­škog „Stu­di­ja 54”, a na spek­ta­ku­lar­nom otva­ra­nju „Ce­pe­li­na” bio je ceo voj­ni i… »
Po­sled­nji da­ni ka­li­fa­ta

Po­sled­nji da­ni ka­li­fa­ta

Politika 05.11.2017
Ne­ka­da moć­na i bru­tal­na isla­mi­stič­ka ar­mi­ja ne pre­sta­je da bu­de pret­nja upr­kos gu­bi­ta­ka te­ri­to­ri­je i de­set­ko­va­nog ljud­stva po Si­ri­ji i Ira­ku. Na­sta­la iz­ne­nad­no u va­ku­u­mu mo­ći… »
Ne­mač­ki Džejms Bond osu­đen za uta­ju po­re­za

Ne­mač­ki Džejms Bond osu­đen za uta­ju po­re­za

Politika 05.11.2017
Pa­nam­ski pa­pi­ri uka­za­li su na broj­ne fi­nan­sij­ske ma­hi­na­ci­je za ko­je je u Ne­mač­koj su­đe­no za­sad sa­mo jed­nom čo­ve­ku, biv­šem oba­ve­štaj­cu. Od na­šeg do­pi­sni­ka Frank­furt, Haj­del­berg –… »

Vesti dana »