Povezane vesti

Zvezda sigurna protiv Radničkog u Nišu

Zvezda sigurna protiv Radničkog u Nišu

Politika 05.11.2017
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras u Nišu Radnički sa 4:0 u poslednjoj utakmici 16. kola Super lige Srbije. Zvezda je pitanje pobednika rešila već u prvom poluvremenu posle kog je imala tri gola prednosti, a junak trijumfa bio je Aleksandar… »
Pešić posle goleade u Nišu otkrio tajnu: Penale uvek šutiram u desni ugao

Pešić posle goleade u Nišu otkrio tajnu: Penale uvek šutiram u desni ugao

Mozzart sport 05.11.2017
„Sada sam promenio odluku“, poručio je Pešić. Deset golova u prvenstvu, jedan u Kupu Srbijne i još jedan u kvalifikacijama za Ligu Evrope. To je učinak Aleksandra Pešića u Zvezdinom dresu ove sezone. Navijači će sigurno pamtiti onaj pogodak u… »
Pešić: To je fudbal...

Pešić: To je fudbal...

Vesti online 05.11.2017
U današnjoj pobedi od 4:0 nad Radničkim svoj prvi het-trik u crveno-belom dresu postigao je Aleksandar Pešić. Zvezdin napadač tako je stigao do 12. pogotka u svim takmičenjima od početka sezone. - Presrećan sam zbog het-trika koji sam postigao… »
Milojević nakon pobede nad radničkim: Drago mi je zbog ove dece

Milojević nakon pobede nad radničkim: Drago mi je zbog ove dece

Hot sport 05.11.2017
Crvena zvezda je sa 4:0 preslišala Radnički u Nišu, a trener Vladan Milojević je istakao da je zadovoljan pobedom. – Pokušali smo da rotiramo malo, zbog par igrača koji su se žalili na povrede. Na sve koji su igrali mogu da računam, to sam već… »
Milojević o Zvezdinoj deci: "Drago mi je zbog njihovog odnosa prema dresu"

Milojević o Zvezdinoj deci: "Drago mi je zbog njihovog odnosa prema dresu"

Sportske.net 05.11.2017
Vladan Milojević je bio veoma zadovoljan nakon utakmice. Trener Crvene zvezde, Vladan Milojević, istakao je da je veoma zadovoljan odnosom prema dresu fudbalera koji su danas igrali meč protiv Radničkog iz Niša. Crvena zvezda je slavila sa 0:4, a u… »
Pešić het-trikom srušio „svoje” Nišlije, Zvezda lako do pobede (video)

Pešić het-trikom srušio „svoje” Nišlije, Zvezda lako do pobede (video)

Sportski žurnal 05.11.2017
Crvena zvezda je posle velikog boda osvojenog u Londonu protiv Arsenala rutinski slavila trijumf protiv Radničkog u Nišu. Nije bilo mnogo uzbuđenja u prvoj polovini prvog poluvremena, u prilog tome najbolje govori činjenica da je prvi udarac u okvir… »
Milojević posle Niša: I na ove igrače računam!

Milojević posle Niša: I na ove igrače računam!

Mondo 05.11.2017
Trener Crvene zvezde posle ubedljive pobede protiv Radničkog istakao da su i igrači koji se bore za mesto u prvoj postavi pokazali da na njih može ozbiljno da računa. Foto: MN Press Fudbaleri Crvene zvezde i u 16. kolu nastavili su sa sjajnim… »
Milojević: Drago mi je zbog naše dece

Milojević: Drago mi je zbog naše dece

Vesti online 05.11.2017
Pobedom od 4:0 protiv Radničkog u meču 16. kola Superlige Srbije Crvena zvezda je nastavila niz dobrih rezultata. Ono na šta je trener crveno-belih posebno ponosan je što može da se osloni na veliki broj igrača među kojima su i oni mlađi. -… »
Zvezda protutnjala kroz Niš

Zvezda protutnjala kroz Niš

Sportske.net 05.11.2017
Crvena zvezda nastavlja sjajnu seriju u domaćem šampionatu, i dalje suvereno drži prvu poziciju. Ekipa Vladana Milojevića danas je nekompletna došla u Niš, igrali su bez Mičela Donalda, Slavoljuba Srnića, Le Taleka... Ipak, to nije sprečilo… »
Dan za pamćenje: Pešićev het-trik u Nišu, Kanga ponovo asistent (video)

Dan za pamćenje: Pešićev het-trik u Nišu, Kanga ponovo asistent (video)

Hot sport 05.11.2017
Aleksandar Pešić postigao je svoj treći gol na meču, nakon još jedne sjajne asistencije Gelora Kange. Kanga je dobio loptu na sredini terena, kada je uočio da se Pešić ubacuje u prostor. Uputio je odličan pas vezista Zvezde, Pešić je sjajno… »
Kanga pogodio, Zvezda vodi u Nišu

Kanga pogodio, Zvezda vodi u Nišu

Sportske.net 05.11.2017
Gelor Kanga je uspeo da dovede Crvenu zvezdu u prednost u 25. minutu u Nišu. Radnički iz Niša je bio ravnopravan protivnik Crvenoj zvezdi sve do 25. minuta meča kada je gost izveo sjajan napad, Pešić je dodao do Milića, ovaj je prosledio ka Kangi… »
Poluvreme - Zvezdin lakši trening u Nišu! (TVITOVI)

Poluvreme - Zvezdin lakši trening u Nišu! (TVITOVI)

Sportske.net 05.11.2017
Crvena zvezda vodi nakon prvih 45 minuta igre u Nišu. Radnički iz Niša je većinom prvog dela meča bio ravnopravan rival Crvenoj zvezdi, ali je gost iz Beograda uspeo da postigne čak tri gola. Ekipa Vladana Milojevića rutinski obavlja posao u Nišu… »

Vesti dana »