Povezane vesti

Kada bih mogao Da vratim vreme... Toni Cetinski se oglasio potresnom porukom posle tragedije

Kada bih mogao Da vratim vreme... Toni Cetinski se oglasio potresnom porukom posle tragedije

Telegraf 06.11.2017
- Moje misli i molitve su usmerene prema njemu i njegovim bližnjima i tako će biti dok god budem živ - stoji u poruci koja je objavljenu na Fejsbuk stranici hrvatskog pevača. Toni Cetinski je automobilom prošlog petka naleteo na telo muškarca koje… »
Ispovest sina čiji je otac završio pod točkovima Tonija Cetinskog: "Da je čovek, okrenuo bi moj broj, izrazio mi…

Ispovest sina čiji je otac završio pod točkovima Tonija Cetinskog: "Da je čovek, okrenuo bi moj broj, izrazio mi…

Telegraf 06.11.2017
- Još ne mogu da verujem da se više nikada neće družiti sa svojim unukama, mojim ćerkama Dijanom i Dejlom - rekao je Adis Kevljanin. Pevač Toni Cetinski (48) je u petak u poslepodnevnim časovima u Pustoj ulici u Rovinju automobilom pregazio… »
"Da je kakav: Čovek..." Sin muškarca koga je pregazio Toni Cetinski izneo optužbe na račun pevača

"Da je kakav: Čovek..." Sin muškarca koga je pregazio Toni Cetinski izneo optužbe na račun pevača

Blic 06.11.2017
Proslavljeni hrvatski pevač Toni Cetinski (48) u petak je u Pustoj ulici u Rovinju oko 14 sati automobilom pregazio Ibrahima Kevljanina (62), a sada se oglasio njegov sin koji je potpuno šokiran čitavom situacijom. - Za smrt oca sam čuo iste noći… »
Cetinski se oglasio na Fejsbuku

Cetinski se oglasio na Fejsbuku

Alo 06.11.2017
Pevač Toni Cetinski prvi put se na društvenim mrežama oglasio nakon stravične nesreće u kojoj je nastradao I. K. (62) kada je Cetinski prešao preko njega automobilom. Pevac Toni Cetinski (48) učestvovao je u nesreći koja se dogodila u Rovinju u… »

Vesti dana »