Povezane vesti

Popović: Nemam nijednu ofšor kompaniju

Popović: Nemam nijednu ofšor kompaniju

Politika 06.11.2017
Me­đu 13 mi­li­o­na do­ku­me­na­ta ko­ji su pro­cu­re­li iz dve agen­ci­je za pru­ža­nje of­šor uslu­ga na­la­zi se i ime Ne­na­da Po­po­vi­ća, mi­ni­stra bez port­fe­lja u Vla­di Sr­bi­je. Za­ni­mlji­vo je da se ime… »
Beko zna da na njega ni­je pu­ca­la že­na

Beko zna da na njega ni­je pu­ca­la že­na

Politika 06.11.2017
Sve­do­če­ći juče na su­đenju Aleksandru Zdrav­ko­vi­ću bi­znismen je re­kao da je op­tu­že­ni mo­žda pu­cao na njega. Bi­zni­smen Mi­lan Be­ko re­kao je ju­če pred Vi­šim su­dom da bi Alek­san­dar Zdrav­ko­vić… »
Ka­sper­ski: Nismo špi­ju­ni ru­ske vla­de

Ka­sper­ski: Nismo špi­ju­ni ru­ske vla­de

Politika 06.11.2017
Na me­ti smo jer u SAD po­sto­ji po­tre­ba da se na­pad­ne ne­što iz Ru­si­je, a mo­žda smo i ko­la­te­ral­na šte­ta ame­rič­ke unu­tra­šnje po­li­ti­ke, ka­že za „Po­li­ti­ku” Jev­ge­nij Ka­sper­ski. Ovih da­na… »
Ka­ko je Ma­kron po­ce­pao Vi­še­grad­sku če­tvor­ku

Ka­ko je Ma­kron po­ce­pao Vi­še­grad­sku če­tvor­ku

Politika 06.11.2017
De­kla­ra­ci­ja slo­vač­kog po­li­tič­kog vr­ha je sa­mo raz­ra­da le­to­šnjih ak­ce­na­ta fran­cu­skog pred­sed­ni­ka da su Če­ška i, na­ro­či­to, Slo­vač­ka sr­ce sred­nje Evro­pe i da za­slu­žu­ju da… »
Ozbilj­ne na­uč­ne stva­ri

Ozbilj­ne na­uč­ne stva­ri

Politika 06.11.2017
Kod nas vr­lo do­bro uspe­va­ju knji­žev­ni glo­da­ri ko­ji ži­ve po ra­znim fon­do­vi­ma i hra­ne se ve­ćim i ma­njim ho­no­ra­ri­ma. Le­ni­va­ca ima do­sta ve­li­ki broj, ali im po­naj­bo­lje go­di kli­ma… »
Su­ri­nam za­tvo­rio jed­no­smer­nu uli­cu

Su­ri­nam za­tvo­rio jed­no­smer­nu uli­cu

Politika 06.11.2017
Sve je ma­nje sum­nji da će od­lu­ka Pa­ra­ma­ri­ba o po­vla­če­nju pri­zna­nja sa­mo­pro­gla­še­nog Ko­so­va bi­ti ja­sna po­ru­ka mno­gim vla­da­ma u sve­tu. Uz od­no­se Sr­bi­je s naj­ve­ćim si­la­ma sve­ta… »
Naft­no upo­zo­re­nje iz Ta­šken­ta

Naft­no upo­zo­re­nje iz Ta­šken­ta

Politika 06.11.2017
Uz­let glo­bal­ne tra­žnje, pad za­li­ha i zdru­že­na ak­ci­ja OPEK-a s „ru­skim blo­kom” pod­sti­ču naj­ve­ći rast svet­ske ce­ne naf­te od 2015: sta­bi­li­za­ci­ja glo­bal­nog pe­tro­tr­ži­šta ipak još ni­je… »
Pu­tin i Tramp po­ka­zu­ju atom­ske „mi­ši­će”

Pu­tin i Tramp po­ka­zu­ju atom­ske „mi­ši­će”

Politika 06.11.2017
„GLO­BAL­NI GROM” I RU­SKI OD­GO­VOR: Dve naj­ve­će nu­kle­ar­ne si­le na sve­tu – SAD i Ru­si­ja – pro­šle ne­de­lje po­ka­zi­va­le su pla­ne­ti svo­je atom­ske „mi­ši­će”. Slu­čaj­no, ka­ko tvr­de i u… »

Vesti dana »