Povezane vesti

Ivanović: Muslinu hvala veliko kao Rusija

Ivanović: Muslinu hvala veliko kao Rusija

Politika 06.11.2017
„Mišljenje igrača je teško ujediniti, ali što se tiče mog, ne mogu da nađem lepih reči koliko je uradio za moju karijeru. Hvala mu puno, veliko hvala kao Rusija, na svemu što je uradio za reprezentaciju u kvalifikacijama, kaže kapiten Srbije… »
Orlovi u Aziju bez Matića, ali sa Sergejem

Orlovi u Aziju bez Matića, ali sa Sergejem

Dnevnik 06.11.2017
STARA PAZOVA: U pomalo napetoj atmosferi okupila se fudbalska reprezentacija Srbije u Staroj Pazovi uoči prijateljskih utakmica sa Kinom (10. novembar) i Južnom Korejom (14. novembar), a prvi put nakon plasmana na Mundijal i bez smenjenog selektora… »
Ivanović: Hvala Muslinu

Ivanović: Hvala Muslinu

Novi magazin 06.11.2017
Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Branislav Ivanović zahvalio je doskorašnjem selektoru Slavoljubu Muslinu za sve što je učinio za nacionalni tim. "O Slavoljubu Muslinu ne mogu da nađem dovoljno lepih reči za ono što je uradio za mene u mojoj… »
Ivanović emotivno o Muslinu: Zahvalnost velika kao Rusija!

Ivanović emotivno o Muslinu: Zahvalnost velika kao Rusija!

Hot sport 06.11.2017
Kapiten ‘orlova’ Branislav Ivanović se emotivnim rečima oprostio od bivšeg selektora fudbalske reprezentacije Srbije Slavoljuba Muslina. Da li se srpski igrači slažu oko smene Slavoljuba Muslina? Teško je reći, ali je mišljenje kapitena… »
A šta kažu reprezentativci na smenu selektora: Mišljenja je teško ujediniti

A šta kažu reprezentativci na smenu selektora: Mišljenja je teško ujediniti

Mozzart sport 06.11.2017
“Od mene, hvala veliko kao Rusija”, kaže kapiten Orlova Branislav Ivanović. Naučili su još njihovi prethodnici: u Srbiji je često najpametnije držati jezik za zubima. Ovde se kritički tonovi ne prihvataju kao dobronamerni. Ne samo kad je fudbal… »
“Orlovi” spremni za let do Azije

“Orlovi” spremni za let do Azije

Vesti online 06.11.2017
U sklopu priprema za predstojeće Svetsko prvenstvo, koje će narednog leta biti održano u Rusiji, fudbalska reprezentacija Srbije će odigrati dve prijateljske utakmice u Aziji gde će za rivale imati selekcije Kine i Južne Koreje. Pod vođstvom… »
Prvi trening bez Muslina: Otkazala trojica

Prvi trening bez Muslina: Otkazala trojica

Mozzart sport 06.11.2017
Naknadno pozvan golman Dmitrović. Azijska turneja kao početna faza priprema za Mundijal. U danima kad se čeka ime novog selektora, vršilac dužnosti Mladen Krstajić suočio se sa kadrovskim problemima uoči puta na Daleki istok, gde će… »
Bane kapiten: "Muslinu hvala veliko kao Rusija"

Bane kapiten: "Muslinu hvala veliko kao Rusija"

Sportske.net 06.11.2017
Stiče se utisak da kapitenu nije bilo pravo što je Muslin smenjen, ali je istakao da je interes reprezentacije iznad svih pojedinačno. Kapiten Srbije Branislav Ivanović toplo je zahvalio bivšem selektoru na svemu što je uradio za njega i za… »
Krstajić: Da li sam ja sastavljao spisak? Poražavajuće pitanje...

Krstajić: Da li sam ja sastavljao spisak? Poražavajuće pitanje...

Mozzart sport 06.11.2017
"Čast i zadovoljstvo biće mi da nastavim saradnju sa momcima koji će igrati na Mundijalu. Ne opterećuje me to što sam vršilac dužnosti, mene su u Savez doveli Kokeza i Bunjevčević"... Vršilac dužnosti selektora reprezentacije Srbije Mladen… »
Krstajić: "Nije me Muslin doveo, nego Kokeza"

Krstajić: "Nije me Muslin doveo, nego Kokeza"

Sportske.net 06.11.2017
Krstajić je izdržao sva novinarska pitanja o smeni selektora i otkrio šta je plan za azijsku turneju. Cilj Srbije na azijskoj turneji da pruži priliku onima koji su manje igrali i da isproba nove sisteme. V.D. selektora Mladen Krstajić i kapiten… »
‘Nije me Muslin doveo, već…’: Krstajić se uvredio zbog ‘poražavajućeg pitanja’ oko spiska! (foto)

‘Nije me Muslin doveo, već…’: Krstajić se uvredio zbog ‘poražavajućeg pitanja’ oko spiska! (foto)

Hot sport 06.11.2017
Prikaži sve fotografije Vrlo zanimljivo je bilo prvo obraćanje v.d. selektora fudbalske reprezentacije Srbije Mladena Krstajića na konferenciji za medije u Staroj Pazovi. Doskorašnji član stručnog štaba Slavoljuba Muslina i njegov privremeni… »
Krstajić: Mene su u Savez doveli Kokeza i Bunjevčević...

Krstajić: Mene su u Savez doveli Kokeza i Bunjevčević...

Sportski žurnal 06.11.2017
Mladen Krstajić se zahvalio predsedniku FSS Slaviši Kokezi i sportskom direktoru Goranu Bunjevčeviću na ukazanom poverenju da vodi ekipi na azijskoj turneji. – Čast i zadovoljstvo biće mi da nastavim saradnju sa momcima koji će igrati na… »
Konačno: Slika koju je fudbalska Srbija dugo čekala: Sergej u reprezentaciji /foto/ /video/

Konačno: Slika koju je fudbalska Srbija dugo čekala: Sergej u reprezentaciji /foto/ /video/

Sportal blic 06.11.2017
Reprezentacija Srbije 10. novembra gostuje Kini u Gvangdžouu, a četiri dana kasnije u Busanu selekciji Južne Koreje. Fudbaleri su ponovo na okupu a konačno je u “kuću fudbala” stigao i Sergej Milinković-Savić. Foto: A. Dimitrijević / RAS… »
Trio ne ide u Aziju: Srbija bez Matića, naknadno pozvan novi golman

Trio ne ide u Aziju: Srbija bez Matića, naknadno pozvan novi golman

Sportal blic 06.11.2017
Fudbalska reprezentacija Srbije na put u Aziju, na prijateljske utakmice protiv Kine i Južne Koreje, krenuće bez umornog Nemanje Matića i povređenih Matije Nastasića i Aleksandra Jovanovića, otkrio je vršilac dužnosti selektora Mladen Krstajić… »
Mladen Krstajić: Nije me doveo Muslin, već...

Mladen Krstajić: Nije me doveo Muslin, već...

Mondo 06.11.2017
Vršilac dužnosti selektora reprezentacije Srbije Mladen Krstajić prvi put pred novinarima nakon što je sa klupe otišao dosadašnji selektor Slavoljub Muslin. Uvredilo ga pitanje o tome ko je sastavio spisak za Aziju. Foto: MN Press Mladen Krstajić… »
Okupljanje "orlova": Krstajić o sastavljanju spiska, pozivanju Sergeja i debiju Svilara

Okupljanje "orlova": Krstajić o sastavljanju spiska, pozivanju Sergeja i debiju Svilara

Sportal blic 06.11.2017
Vršilac dužnosti selektora fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić rekao je da je on sastavljao spisak za prijateljske utakmice protiv Kine i Južne Koreje. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Mladen Krstajić i Branislav Ivanović -… »
Zvezdaši oduševljeni: Evo prvih izjava Radonjića i Krstičića od kako su reprezentativci

Zvezdaši oduševljeni: Evo prvih izjava Radonjića i Krstičića od kako su reprezentativci

Hot sport 06.11.2017
Među trojicom naknadno pozvnih reprezentativaca, dvojica su članovi Crvene zvezde. To je još jedan pokazatelj da crveno-beli igraju dobro u domaćem prvenstvu i Evropi. Vršilac dužnosti selektora reprezentacije Srbije, Mladen Krstajić je naknadno u… »
Hotsport saznaje: Četvorica ne idu u Aziju sa reprezentacijom, evo zbog koga je Krstajić ubacio zamene?!

Hotsport saznaje: Četvorica ne idu u Aziju sa reprezentacijom, evo zbog koga je Krstajić ubacio zamene?!

Hot sport 06.11.2017
Postoji mogućnost da čak četiri fudbalera sa spiska za mečeve sa Kinom i Južnom Korejom neće ići u Aziju. Zbog toga je Mladen Krstajić naknadno pozvao tri fudbalera koji će popuniti eventualnu rupu. Zbog lakših povreda put Azije možda neće… »
Krstičić o reprezentaciji: Nadam se da ćemo Radonjić i ja dobiti šansu da zaigramo

Krstičić o reprezentaciji: Nadam se da ćemo Radonjić i ja dobiti šansu da zaigramo

Mozzart sport 06.11.2017
Srbije 10. novembra gostuje Kini u Guangdžouu, a četiri dana kasnije u Busanu selekciji Južne Koreje. Fudbaleri Crvene zvezde Nenad Krstičić i Nemanja Radonjić poručili su da im je čast što su dobili poziv u reprezentaciju Srbije za prijateljske… »
Zvezdini novi: “orlovi” Krstičić i Radonjić: Reprezentacija je čast

Zvezdini novi: “orlovi” Krstičić i Radonjić: Reprezentacija je čast

Sportal blic 06.11.2017
Fudbaleri Crvene zvezde Nenad Krstičić i Nemanja Radonjić poručili su da im je čast što su dobili poziv u reprezentaciju Srbije za prijateljske utakmice protiv Kine i Južne Koreje. Foto: N. Mihajlović / RAS Srbija Nemanja Radonjić Vršilac… »
Zvezdini reprezentativci ponosni, zahvaljuju stručnom štabu i klubu

Zvezdini reprezentativci ponosni, zahvaljuju stručnom štabu i klubu

Sportske.net 06.11.2017
Momci kojima je v.d. selektora reprezentacije Srbije Mladen Krstajić naknadno uručio pozive u nacionalni tim osećaju se ponosno i zahvaljuju svom klubu. Juče je vršilac dužnosti selektora fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić odlučio da… »

Vesti dana »