Povezane vesti
Miro Klose donosi "Boginju" na žreb za SP
Sportske.net 07.11.2017
Bivši fudbalski reprezentativac Nemačke Miroslav Klose doneće trofej svetskog šampiona u Moskvu, gde će se održati žreb za Mundijal u Rusiji sledeće godine. Žreb za Svetsko prvenstvo će se održati prvog decembra od 16.00 u moskovskom Kremlju. "Svetsko… »
Klose donosi "boginju" u Moskvu
Mondo 07.11.2017
Bivši napadač Nemačke, sada član stručnog štaba "pancera" doneće pehar namenjen svetskom šampionu u Moskvu. Reprezentativna karijera Miroslava Klosea deluje impresivno. Nekadašnji napadač "pancera", poljskog porekla, najbolji je strelac u istoriji… »
Vesti dana »
Ova firma bi bila najbolji kupac za NIS, imaju zaradu od 400 milijardi! Marković za "Blic Biznis": Ističe rok za licencu
Blic pre 9 minutajoš 58 povezanih
„Pored Generalštaba, vlast bi da bez zaštite ostavi još 15 kulturnih dobara“
Nova pre 4 satijoš 11 povezanih
Strahovito bombardovanje, rojevi dronova i onda specijalci Rusi objavili snimak bitke za Kupjansk, pola grada sravnjeno sa zemljom
Alo pre 14 minutajoš 58 povezanih
Kleut: Nemam dileme o tome da je procedura prekršena, ukoliko odluka Senata bude konačna, pokrenuću pravne mehanizme
Mašina pre 14 minutajoš 17 povezanih



