Povezane vesti

Brnabić: Stiglo osam milijardi evra

Brnabić: Stiglo osam milijardi evra

Večernje novosti 08.11.2017
Objavljena "Bela knjiga 2017", koja predstavlja "krvnu" sliku naše poslovne klime. Pohvale za reforme u građevinarstvu, a zamerke za postupke restitucije. U Srbiju je uloženo osam milijardi evra, u poslednjih pet godina. Našu državu očekuje dugačak… »
Brnabić: Priče o “Goši” su napad na moju porodicu

Brnabić: Priče o “Goši” su napad na moju porodicu

Danas 08.11.2017
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da nema nikakve veze sa privatizacijom fabrike "Goša", kao ni članovi njene porodice. Tvrdnje da je moj brat otkupio dug "Goše" predstavljaju napad na moju porodicu, koja trpi zbog odluke da uđem… »
Brnabić negirala optužbe da ona ili njen brat stoje iza otkupa duga Goše

Brnabić negirala optužbe da ona ili njen brat stoje iza otkupa duga Goše

Beta 08.11.2017
Premijerka Srbije Ana Brnabić negirala je danas optužbe da ona ili njen brat stoje iza otkupa duga smederevske fabrike šinskih vozila "Goša". Ona je novinarima u Beogradu kazala da njen brat ima transparentan posao, da radi u multinacionalnoj… »
Brnabić: Ni ja, ni moj brat nemamo veze sa 'Gošom'

Brnabić: Ni ja, ni moj brat nemamo veze sa 'Gošom'

Nova ekonomija 08.11.2017
Premijerka Ana Brnabić negirala je optužbe Demokratske stranke da ona ili njen brat stoje iza otkupa duga Fabrike šinskih vozila Goša iz Smederevske Palanke. Ona je novinarima u Beogradu kazala da njen brat ima transparentan posao, da radi u… »
Brnabić negira da ona ili njen brat stoje iza otkupa Goše

Brnabić negira da ona ili njen brat stoje iza otkupa Goše

Slobodna Evropa 08.11.2017
Premijerka Srbije Ana Brnabić negirala je u srijedu optužbe da ona ili njen brat stoje iza otkupa duga smederevske fabrike šinskih vozila "Goša". Brnabić je novinarima u Beogradu rekla da njen brat ima transparentan posao, da radi u multinacionalnoj… »
Brnabić negirala optužbe da ona ili njen brat stoje iza otkupa duga Goše

Brnabić negirala optužbe da ona ili njen brat stoje iza otkupa duga Goše

Beta video 08.11.2017
BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić negirala je danas optužbe da ona ili njen brat stoje iza otkupa duga smederevske fabrike šinskih vozila ``Goša``. Ona je novinarima u Beogradu kazala da njen brat ima transparentan posao, da radi u… »
Bela knjiga 2017. Brnabić: Vlada posvećena stvaranju povoljnog poslovnog ambijenta

Bela knjiga 2017. Brnabić: Vlada posvećena stvaranju povoljnog poslovnog ambijenta

Kurir 08.11.2017
BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić danas je izjavila da je Vlada Srbije posvećena stvaranju povoljnog poslovnog ambijenta kako bi privukla investitore, ali i omogučila da privrednici koji već posluju budu zadovoljni i nastave da investiraju. Ona… »
Brnabić negira da ona ili njen brat stoje iza otkupa Goše

Brnabić negira da ona ili njen brat stoje iza otkupa Goše

N1 Info 08.11.2017
Premijerka Srbije Ana Brnabić negirala je danas optužbe da ona ili njen brat stoje iza otkupa duga smederevske fabrike šinskih vozila "Goša". Brnabić je kazala i da je razgovarala s ministrom Nenadom Popovićem i da joj je on potvrdio da nema ofšor… »
Brnabić: U proteklih pet godina u Srbiju uloženo više od osam milijardi evra

Brnabić: U proteklih pet godina u Srbiju uloženo više od osam milijardi evra

Nova ekonomija 08.11.2017
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da je u proteklih pet godina u Srbiju uloženo više od osam milijardi evra i dodala da je Vlada Srbije posvećena stvaranju povoljnog poslovnog ambijenta kako bi privukla investitore, ali i omogučila da… »
Brnabić: Za pet godina uloženo osam milijardi

Brnabić: Za pet godina uloženo osam milijardi

Danas 08.11.2017
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je u proteklih pet godina u Srbiju uloženo više od osam milijardi evra. Ostvarene su makroekonomska stabilnost i fiskalna disciplina, smanjen je javni dug, ali smo svesni da je i pored uspeha… »
Brnabić danas na predstavljanju "Bele knjige"

Brnabić danas na predstavljanju "Bele knjige"

Blic 08.11.2017
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić govoriće danas na zvaničnom predstavljanju "€žBele knjige 2017" u ime Vlade Srbije. Predstavljanje "€žBele knjige 2017" organizuje Savet stranih investitora u Srbiji (Foreign Investors Council). Savet svake… »

Vesti dana »