Povezane vesti

Prava istina o saslušanju Ivice Todorića: Oduzet mu je pasoš, mora da se javlja policiji i nosi nanogicu, a brani ga…

Prava istina o saslušanju Ivice Todorića: Oduzet mu je pasoš, mora da se javlja policiji i nosi nanogicu, a brani ga…

Telegraf 08.11.2017
Nakon što je izašao iz suda Todorić je odgovarao na pitanja novinara, a novo ročište je zakazano za sledeću godinu. Ivica Todorić (66), osnivač Agrokora, uhapšen je juče u Londonu, gde se sam predao policiji. Nakon saslušanja on je pušten da… »
Zašto se Todorić plaši suđenja u Hrvatskoj? Iz Londona poslao poruku vlastima u rodnoj zemlji

Zašto se Todorić plaši suđenja u Hrvatskoj? Iz Londona poslao poruku vlastima u rodnoj zemlji

Kurir 08.11.2017
Kako je napisao, njegova adresa, lični i kontakti njegovih advokata vlastima su poznati još od 10. oktobra, kao i da je te podatke lično dostavio nadležnim institucijama i čekao da ga pozovu. "Sud, čijem sam se pozivu odazvao čiste savesti… »
Todorić: U Hrvatskoj mi je ugrožena pravna sigurnost

Todorić: U Hrvatskoj mi je ugrožena pravna sigurnost

Studio B 08.11.2017
Osnivač Agrokora Ivica Todorić napisao je na svom blogu da se nije skrivao i da se u Londonu nalazi zato što mu je ugrožena elementarna pravna sigurnost u Hrvatskoj. Kako je napisao, njegova adresa, lični i kontakti njegovih advokata vlastima su… »
Todorić može da traži delimično ukidanje zaštitnih mera

Todorić može da traži delimično ukidanje zaštitnih mera

N1 Info 08.11.2017
Nakon odluke britanskog suda da se Ivica Todorić pusti na slobodu uz kauciju i zaštitne mere, N1 saznaje da Todorić uskoro može tražiti i ublažavanje tih mera. Podsetimo, Ivica Todorić pušten je da se brani sa slobode, uz kauciju koja ne prelazi… »
Plenkoviću nije jasno: Tražićemo pojašnjenje od Londona o puštanju Todorića

Plenkoviću nije jasno: Tražićemo pojašnjenje od Londona o puštanju Todorića

Kurir 08.11.2017
Plenković, koji je i lider HDZ-a, nakon sednice poslaničkog kluba te stranke u hrvatskom parlamentu, rekao je novinarima da je informacije o Todorićevom hapšenju i puštanju dobio iz medija i ponovio da ne namerava da komentariše procesne aspekte… »
Zašto se Todorić plaši da mu bude suđeno u Hrvatskoj

Zašto se Todorić plaši da mu bude suđeno u Hrvatskoj

Sputnik 08.11.2017
Osnivač „Agrokora“ Ivica Todorić napisao je na svom blogu da se nije skrivao i da se u Londonu nalazi zato što mu je u Hrvatskoj ugrožena elementarna pravna sigurnost. Kako je napisao, njegova adresa, lični i kontakti njegovih advokata vlastima… »
Todorić otkrio zašto se skrivao u Londonu: Plenković traži objašnjenje zbog čega je pušten na slobodu

Todorić otkrio zašto se skrivao u Londonu: Plenković traži objašnjenje zbog čega je pušten na slobodu

Telegraf 08.11.2017
Kako je napisao Todorić, njegova adresa, lični i kontakti njegovih advokata vlastima su poznati još od 10. oktobra, kao i da je te podatke lično dostavio nadležnim institucijama i čekao da ga pozovu. Osnivač Agrokora Ivica Todorić napisao je na… »
Hrvatski premijer besan - Zagreb traži objašnjenje: Ne mogu da se pomire sa Todorićevim oslobađanjem

Hrvatski premijer besan - Zagreb traži objašnjenje: Ne mogu da se pomire sa Todorićevim oslobađanjem

Srbija danas 08.11.2017
Osnivač Agrokora pušten uz kauciju. Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je večeras da je važno da hrvatska tela, nadležna za upućivanje zahteva za izručenje Ivice Todorića od Velike Britanije, dobiju pojašnjenja o njihovom postupanju… »
Oglasio se Todorić nakon oslobađanja: U Hrvatskoj su mi ugrožena ljudska prava i pravna sigurnost

Oglasio se Todorić nakon oslobađanja: U Hrvatskoj su mi ugrožena ljudska prava i pravna sigurnost

Srbija danas 08.11.2017
Sledeće ročište zakazano je za 10. april 2018. godine. Osnivač Agrokora Ivica Todorić napisao je večeras na svom blogu da se nije skrivao i da se u Londonu nalazi zato što mu je ugrožena elementarna pravna sigurnost u Hrvatskoj. Kako je napisao… »

Vesti dana »