Povezane vesti

DA ČUJEMO I NJEGA! Evo šta Rasta KONAČNO kaže o razvodu od Ane Nikolić!

DA ČUJEMO I NJEGA! Evo šta Rasta KONAČNO kaže o razvodu od Ane Nikolić!

Svet & Skandal 08.11.2017
Stefan Đurić Rasta konačno je odlučio da se oglasi povodom priče o razvodu. On je potrvdio da više nije suprug pop zvezde Ane Nikolić, ali je rekao da su “najjači”. Utripovani reper još jednom je napao medije koji izveštavaju o ovome. Evo… »
Rasta otvorio dušu: Ana Nikolić i ja smo se razveli, ali...

Rasta otvorio dušu: Ana Nikolić i ja smo se razveli, ali...

Večernje novosti 08.11.2017
Reper Stefan Đurić Rasta potvrdio je pisanje medija da su se njegova supruga pevačica Ana Nikolić i on razveli posle nešto više od godinu dana braka. Reper Stefan Đurić Rasta potvrdio je pisanje medija da su se njegova supruga pevačica Ana… »
Oglasio se i Rasta: Jesmo razvedeni, ali i dalje smo najjači

Oglasio se i Rasta: Jesmo razvedeni, ali i dalje smo najjači

Vesti online 08.11.2017
Vest o razvodu Ane Nikolić i Stefana Đurića Raste odjeknula je kao bomba. Pevačica je pre nekoliko dana priznala da je donela odluku da stavi tačku na brak sa reperom, kao i da je to njen najveći poraz u životu. Ipak, za svog bivšeg muža je imala… »
"Razveli smo se,: ali ćemo se uvek voleti" Rasta se oglasio otvorenim pismom pošto ga je Ana Nikolić ostavila

"Razveli smo se,: ali ćemo se uvek voleti" Rasta se oglasio otvorenim pismom pošto ga je Ana Nikolić ostavila

Blic 08.11.2017
Prošle nedelje odjeknula je vest da se Ana Nikolić i Stefan Đurić Rasta razvode posle nešto više od godinu dana braka. Ana se prva oglasila posle nekoliko dana ćutanja emotivnim obrazloženjem, koje možete pročitati u posebnoj vesti. Rasti je… »
Ana i ja smo se razveli: Rasta se oglasio otvorenim pismom i uradio nešto što nikada do sada nije!

Ana i ja smo se razveli: Rasta se oglasio otvorenim pismom i uradio nešto što nikada do sada nije!

Kurir 08.11.2017
Pevačica je pre nekoliko dana priznala da je donela odluku da stavi tačku na brak sa reperom, kao i da je to njen najveći poraz u životu. Ipak, za svog bivšeg muža je imala samo lepe reči. Posle Ane se oglasio i Rasta, i to na isti način. Naime… »
Razveo sam se od brata i prijatelja!

Razveo sam se od brata i prijatelja!

Mondo 08.11.2017
Reper na Instagramu nahvalio bivšu suprugu i potvrdio rastanak. Reper Stefan Đurić Rasta obratio se pratiocima na Instagramu i potvrdio da se razveo od Ane Nikolić, sa kojom ima kćerku Taru. Rasta je ranije pevačicu, sa kojom je bio sudija u emisiji… »
Brakovi poznatih sve burniji i sve kraći: Udaja na brzinu, kajanje natenane

Brakovi poznatih sve burniji i sve kraći: Udaja na brzinu, kajanje natenane

Vesti online 08.11.2017
Posle nešto više od godinu dana brak Ane Nikolić i Stefana Đurića Raste raspao se na komade. Posle brojnih medijskih spekulacija konačno se oglasila i pevačica koja je na Instagramu potvrdila da se razvodi, i da je to njen najveći životni poraz… »

Vesti dana »