Povezane vesti
ŠOKANTNO! Keba vozio bez vozačke KAD JE UDARIO DEVOJČICU NA PEŠAČKOM PRELAZU!
Svet & Skandal 09.11.2017
Pevač Dragan Kojić Keba, koji je u utorak uveče na Novom Beogradu “audijem” pokosio Aleksandru Đ. (18), nije smeo da bude za volanom jer mu je ranije oduzeta vozačka dozvola! Kako Kurir saznaje, njemu je policija zbog ranijih prekršaja stavila… »
"Imaće ozbiljne traume": Kolege Dragana Kojića Kebe zabrinute za njega posle udaranja pešaka, preti mu robija
Blic 09.11.2017
Kako "Blic" nezvanično saznaje, policija je protiv Kojića podnela krivičnu prijavu na osnovu člana Krivičnog zakona u kom se kaže da onaj učesnik u saobraćaju koji se ne pridržava saobraćajnih pravila i tom prilikom nanese lake telesne povrede… »
Pevaču preti zatvor?
Mondo 09.11.2017
Dragan Kojić Keba navodno će dobiti i prekršajnu prijavu zbog nesreće, evo i zašto. Pevač Dragan Kojić Keba u utorak predveče je oborio devojku na pešačkom prelazu, zbog čega mu je napisana krivična prijava za ugrožavanje bezbednosti u… »
Šta sada čeka poznatog pevača? Keba je udario devojku na pešačkom prelazu, a ovo su okolnosti zbog kojih može da prođe…
Blic 08.11.2017
Ukoliko se dokaže njegova krivica, popularni narodni pevač Draga Kojić Keba mogao bi da bude osuđen na do tri godine robije zbog toga što je u utorak uveče automobilom oborio Aleksandru Đ. (18). Kako nezvanično saznajemo, policija je protiv… »
Vesti dana »

Dan žalosti danas u Srbiji zbog tragedije u Kočanima: Ovo su pravila ponašanja, a kazne su paprene
Blic pre 28 minutajoš 23 povezane

VIDEO: Studenti pokušali da blokiraju Skupštinu Novog Sada, kordon policije ih silom odgurao
Radio 021 pre 15 minutajoš 5 povezanih

Nastavlja se sednica parlamenta, očekuje se konstatovanje ostavke premijera Vučevića
Beta pre 40 minutajoš 6 povezanih

Izraelska vlada danas o smeni šefa Šin Beta; Unicef: Milion dece u Gazi bez čiste vode
RTS pre 2 satajoš 5 povezanih