Povezane vesti

Zvezda u Atini - mora mnogo bolje!

Zvezda u Atini - mora mnogo bolje!

Mondo 16.11.2017
Crveno-beli od četvrtka u glavnom gradu Grčke, odakle će putovati pravo u Zagreb. Foto: MN Press Jutro posle utakmice protiv CSKA i (ne)prospavane noći, košarkaši Crvene zvezde mts otputovali su u Atinu. Evroligaški ritam već u večernjim satima… »
Nema vremena za preduboke analize, već sutra je Olimpijakos

Nema vremena za preduboke analize, već sutra je Olimpijakos

Mozzart sport 16.11.2017
„Ostavićemo to za Atinu, a ujedno ćemo se pripremati i za predstojeću utakmicu“, kaže Dušan Alimpijević. Crvena zvezda nema vremena da razmišlja o utakmici sa CSKA. Poraz jeste bio bolan, ali je ritam utakmica takav da prostor za analizu ne… »
Nema vremena za analize: Zvezda već doputovala u Atinu, CSKA ‘arhiviran’

Nema vremena za analize: Zvezda već doputovala u Atinu, CSKA ‘arhiviran’

Hot sport 16.11.2017
Košarkaši Crvene zvezde doputovali su u grčku prestonicu gde će sutra očekuje utakmica 8. kola Evrolige protiv ekipe Olimpijakosa. Za razliku od tima Dušana Alimpijevića, koji je juče doživeo težak poraz na domaćem terenu od ekipe CSKA… »
Feldin: Zviždaće mi u Atini, ne plašim se Olimpijakosa

Feldin: Zviždaće mi u Atini, ne plašim se Olimpijakosa

Večernje novosti 16.11.2017
Ne znam zašto hala nije puno. Lično, više bih voleo da igramo u "Pioniru" jer je manji i bučniji, navijači su bliži terenu, čini mi se da je bolje za igrače, kaže Džejms Feldin. Košarkaši Crvene zvezde Džejms Feldin i Tejlor Ročesti… »
Na Arsenal nije mogao, na Keln - stiže

Na Arsenal nije mogao, na Keln - stiže

Mondo 16.11.2017
Gostovanje Zvezde u Engleskoj je propustio, ali mu Liga Evrope u Beogradu neće promaći. Foto: Beta/Branislav Bozic/DS Poput Novaka Đokovića, navijači Crvene zvezde u sredu su aplauzom dočekali i Filipa Krajinovića. Mladi srpski teniser… »
Bjelica otkrio šta je NEDOPUSTIVO u Zvezdinoj igri

Bjelica otkrio šta je NEDOPUSTIVO u Zvezdinoj igri

Sportske.net 16.11.2017
Košarkaš Crvene zvezde Milko Bjelica ocenio je da je njegova ekipa protiv CSKA iz Moskve odigrala najlošiju utakmicu ove sezone i dodao da bi igra bila na višem nivou kada bi svaki igrač igrao bez pritiska i imao doprinos na parketu. Košarkaši… »
Đoković spreman da vodi orlove: Novak nije znao da je Slavoljub Muslin smenjen, rešio da postane selektor!

Đoković spreman da vodi orlove: Novak nije znao da je Slavoljub Muslin smenjen, rešio da postane selektor!

Press 16.11.2017
Novak Đoković je bio šokiran kada je saznao da Slavoljub Muslin nije više selektor fudbalske reprezentacije Srbije. Đoković je, odgovarajući na pitanja novinara tokom poluvremena utakmice Crvena zvezda - CSKA u "Areni", se zapanjio na novinarsku… »
Krajinović: Navijaću za Zvezdu i protiv Kelna

Krajinović: Navijaću za Zvezdu i protiv Kelna

Sportski žurnal 16.11.2017
Teniser Filip Krajinović bio u Štark areni da bodri crveno-bele protiv CSKA u Evroligi (59:85). Filip Krajinović, novi junak srpskog sporta, takođe je juče bio u prvom redu utakmice sa CSKA. I on je strasni navijač crveno-belih. - Super je što sam… »
Kad ne možeš ništa da pogodiš

Kad ne možeš ništa da pogodiš

Danas 16.11.2017
Crvena zvezda doživela je težak poraz od CSKA pred 13.500 navijača u Beogradskoj areni u meču sedmog kola Evrolige – 85:59 (22:10, 22:17, 21:7, 20:25). Iako je pobeda favorizovanih Moskovljana očekivana, zabrinjava katastrofalna napadačka partija… »
Feldin: Jedva čekam da mi zvižde u Atini, CSKA je moćan

Feldin: Jedva čekam da mi zvižde u Atini, CSKA je moćan

Sportal blic 15.11.2017
Košarkaši Crvene zvezde nisu uspeli da u sedmom kolu Evrolige pruže jači otpor ekipi CSKA. Tim iz Moskve je ubedljivo slavio (58:85), a Džejms Feldin smatra da je njegov tim morao bolje. - Već u prvih pet minuta je sve bilo jasno. Zaustavili su naš… »
Bjelica: "Armejci" su znali šta mi igramo

Bjelica: "Armejci" su znali šta mi igramo

Sportal blic 15.11.2017
Košarkaš Crvene zvezde Milko Bjelica istakao je da je loša koncentracija crveno-belih bila najveći krivac za ubedljiv poraz od CSKA (59:85) u 7. kolu Evrolige. "Oni su svaki napad dosta dobro spremili unapred. Nije tajna, znali su šta mi igramo. To… »
Itudis: Nije Zvezda naivna, pobedila je Barsu i Makabi, zato smo se dobro spremili

Itudis: Nije Zvezda naivna, pobedila je Barsu i Makabi, zato smo se dobro spremili

Sportal blic 15.11.2017
Trener košarkaša CSKA Dimitris Itudis ishvalio je Crvenu zvezdu za učinak u ovoj sezoni, iako su njegovi "armejci" savladali u Beogradu crveno-bele sa ubedljivih 59:85 u 7. kolu Evrolige. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Dimitris Itudis tokom meča… »
Ročesti: Moramo da učimo iz grešaka /video/

Ročesti: Moramo da učimo iz grešaka /video/

Sportal blic 15.11.2017
Košarkaši Crvene zvezde doživeli su ubedljiv poraz od CSKA (59:85) u sedmom kolu Evrolige, što im je bio treći neuspeh u nizu u elitnom takmičenju. Najbolji u redovima crveno-belih bio je Tejlor Ročesti, koji je meč završio sa 15 poena. - Loše… »
Lazić: Ovo liči na 2011. kada smo krenuli od nule, nadam se da će navijači imati razumevanja i da će nas podržati

Lazić: Ovo liči na 2011. kada smo krenuli od nule, nadam se da će navijači imati razumevanja i da će nas podržati

Sportal blic 15.11.2017
Košarkaši Crvene zvezde nisu uspeli da naprave čudo u Evroligi. CSKA je bio prejak i slavio je ubedljivu pobedu u "Areni" (59:85), pa je kapiten crveno-belih Branko Lazić bio razočaran visokim porazom. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Branko… »
Nemoćni pred armijom: Ubedljiv poraz Zvezde

Nemoćni pred armijom: Ubedljiv poraz Zvezde

Večernje novosti 15.11.2017
Crveno-beli u beogradskoj „Areni“ izgubili od Moskovljana sa 85:59. Sutra putuju u Atinu gde ih u petak čeka duel sa Olimpijakosom. KAD teško je, kad je loše i kad ne ide... Pesma kojom su najglasniji navijači Crvene zvezde u “Beogradskoj… »
Đoković: Muslin otišao? Pa, evo, ja sam slobodan narednih mesec i po, ako treba pomoć

Đoković: Muslin otišao? Pa, evo, ja sam slobodan narednih mesec i po, ako treba pomoć

Sportal blic 15.11.2017
Novak Đoković je u veoma dobrom raspoloženju pratio nastup Crvene zvezde protiv moskovskog CSKA u 7. kolu Evrolige, iako mu je bilo žao što Arena nije puna, a osvrnuo se i na situaciju u našoj fudbalskoj reprezentaciji. "Nisam dugo bio na mečevima… »
Čudo zaobišlo arenu: Zvezda nije mogla da parira moćnom CSKA

Čudo zaobišlo arenu: Zvezda nije mogla da parira moćnom CSKA

Sportal blic 15.11.2017
Košarkaši Crvene zvezde su u 7. kolu Evrolige doživeli ubedljiv poraz od lidera elitnog takmičenja - moskovski CSKA je u Beogradu trijumfovao sa 59:85 (10:22, 17:22, 7:21, 25:20). Prvi od dva meča u 48 sati, a četvrta utakmica u 10 dana završena je… »
Krajinović: Sjajan je osećaj biti uz moje zvezdaše, bodriću i fudbalere protiv Kelna

Krajinović: Sjajan je osećaj biti uz moje zvezdaše, bodriću i fudbalere protiv Kelna

Sportal blic 15.11.2017
Košarkaši Crvene zvezde su na meču sedmog kola Evrolige protiv CSKA imali veliku podršku. U "Areni" je bilo više od 13.000 ljudi, a uz crveno-bele su bili i teniseri Novak Đoković i Filip Krajinović. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Krajinović… »

Vesti dana »