Povezane vesti

Šta to ima Krstajić što nije imao Muslin?

Šta to ima Krstajić što nije imao Muslin?

Sportske.net 16.11.2017
Vršilac dužnosti selektora reprezentacije Srbije objasnio svoje poimanje fudbala. Da li je to ono što svi mi želimo? Posle azijske turneje, Mladen Krstajić se još više približio trenutku kada bi moglo da mu se izbriše ono ''v.d.'' ispred naziva… »
Krstajić želi Rusiju!

Krstajić želi Rusiju!

Mondo 16.11.2017
Čovek koji je, za sada još uvek privremeno, zamenio Slavoljuba Muslina na klupi Srbije ima jednu želju pred žreb grupa za Mundijal. Vršilac dužnosti selektora Srbije Mladen Krstajić vratio se sa azijske turneje, gde su "orlovi" pobedili Kinu 2:0 i… »
Ako se igrači pitaju evo ko bi trebalo da bude selektor Srbije

Ako se igrači pitaju evo ko bi trebalo da bude selektor Srbije

Vesti online 16.11.2017
Fudbalski savez Srbije i dalje je u potrazi za naslednikom Slavoljuba Muslina sa kojim je sporazumno raskinuta saradnja posle uspešnih kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji. Kao glavni kandidat se spominjao Dragan Stojković, ali po svoj prilici on… »
Vratili se ''Orlovi'' - A sad ''kud koji'' do marta...

Vratili se ''Orlovi'' - A sad ''kud koji'' do marta...

Sportske.net 16.11.2017
Azijska turneja je uspešno okončana, ostaje još da sačekamo konačnu odluku čelnika FSS oko izbora selektora koji će ''Orlove'' voditi na Mundijal u Rusiju naredne godine. Fudbalska reprezentacija se vratila danas u Beograd posle azijske turneje na… »
Krstajić za Blicsport o ostanku na klupi Srbije: Opravdao sam poverenje FSS

Krstajić za Blicsport o ostanku na klupi Srbije: Opravdao sam poverenje FSS

Sportal blic 16.11.2017
"Predsednik Saveza Slaviša Kokeza i sportski direktor Goran Bunjevčević ukazali su mi šansu da u ove dve utakmice ostvarim ciljeve, i od njih sam dobio potvrdu da sam u tome uspeo. Mundijal? Nije to do mene" - poručuje vršilac dužnost selekora… »
Krstajić: Našli smo „žicu“ Ademu Ljajiću i dobili osam kandidata za Rusiju

Krstajić: Našli smo „žicu“ Ademu Ljajiću i dobili osam kandidata za Rusiju

Mozzart sport 16.11.2017
„Od Kokeze i Bunjevčevića sam dobio potvrdu da sam uspeo“, kaže vršilac dužnosti selektora kome će taj prefiks, verovatno, biti ukinut. Posao urađen. Ni Mladen Krstajić nije odoleo čarima Instagrama, pa je u te dve reči na popularnoj… »
"Orlovi" na novim krilima

"Orlovi" na novim krilima

Večernje novosti 16.11.2017
Naša podmlađena fudbalska reprezentacija danas se vraća sa veoma uspešne azijske turneje. FSS je možda rešio dilemu oko selektora, Živković i Milinković-Savić se nametnuli. DA se igralo za bodove, Srbija bi se danas iz Kine i Južne Koreje… »

Vesti dana »