Povezane vesti
Folić: Uređenje Karađorđeve 2018.
Danas 16.11.2017
Uređenje Karađorđeve ulice počeće sledećeg leta, rekonstrukcija će imati dve faze, a radovi bi trebalo da traju oko 180 dana, najavio je glavni urbanista Milutin Folić. Centar Beograda sa pešačkom zonom konačno se spušta na dve velike reke… »
Nastavlja se obnova Beograda: Dogodine rekonstrukcija još četiri značajne saobraćajnice
Srbija danas 16.11.2017
Gradonačelnik zadovoljan time što su ovogodišnji radovi završeni u predviđenom roku. Tek što je završena rekonstrukcija i pušten saobraćaj u Ruzveltovoj, na Slaviji, Bulevaru Oslobođenja, gradonačelnik Beograda Siniša Mali najavio je za… »
Nema kraja radovima: Sledeće godine u planu rekonstrukcija ovih ulica u Beogradu
Kurir 16.11.2017
Nakon što je završena rekonstrukcija i pušten saobraćaj u Ruzveltovoj, na Slaviji, Bulevaru Oslobođenja, gradske vlasti su takođe najavile za narednu godinu sređivanje sledećih ulica - Kraljice Marije, Džordža Vašingtona, Cara Dušana, Kneza… »
Nastavlja se obnova svih važnih gradskih saobraćajnica
Studio B 16.11.2017
Posle Ruzveltove ulice, Slavije i Bulevara oslobodjenja, nastavlja se kompletna rekonstrukcija svih važnih gradskih saobraćajnica, kaže za Studio B glavni gradski urbanista Milutin Folić. foto Beoinfo Iduće godine počinje obnova ulice Kneza Miloša… »
Vesti dana »

Na današnji dan: Počelo NATO bombardovanje SRJ, umro Boris Dvornik, ubijen Pera Segedinac
Radio 021 pre 48 minutajoš 14 povezanih

Oglasila se majka poginulog pevača: Oprostila se od sina potresnim rečima, nižu se poruke saučešća
Mondo pre 58 minutajoš 7 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA Nova runda pregovora u Rijadu - SAD, Ukrajina i Rusija korak bliže mirnom rešenju
RTV pre 1 satjoš 3 povezane