Povezane vesti

Tražila je od dečka 20.000 evra za operacije! Bane žestoko ispljuvao učesnicu Zadruge, zbog ovih reči mu se ne piše…

Tražila je od dečka 20.000 evra za operacije! Bane žestoko ispljuvao učesnicu Zadruge, zbog ovih reči mu se ne piše…

Telegraf 16.11.2017
- Ja je pitam odakle ti 5 i po hiljada evra da uradiš plastičan nos, ona kaže pa zvala dečka, rekla mu da mi treba i on mi dao - pričao je Bane o jednoj učesnici. Bane Čolak je danas u razgovoru sa Borom Santanom otkrio da mu treba neka ženska… »
45 dana posle rođenja bliznakinja Jovana Joksimović obukla nikad kraći minić i pokazala zašto je najseksi mama! (FOTO)

45 dana posle rođenja bliznakinja Jovana Joksimović obukla nikad kraći minić i pokazala zašto je najseksi mama! (FOTO)

Telegraf 16.11.2017
Voditeljka izgleda kao da nije ni bila trudna, a da je i sama svesna toga dokazuje i širok osmeh koji je imala na licu. Jovana Joksimović 2. oktobra na svet je donela bliznakinje Anu i Srnu, a kao i tokom prve trudnoće, kada je nosila sina Kostu… »
Tračevi: Nećete verovati zašto je Ana Korać dobila 20.000 evra od dečka

Tračevi: Nećete verovati zašto je Ana Korać dobila 20.000 evra od dečka

Srbija danas 16.11.2017
Opa! Bane Čolak požalio se Bori Santani kako mu fali neka ženska osoba sa kojom bi mogao da razgovara normalno i koja bi mu bila prijatelj i podrška u ', a tom prilikom je izneo prljav veš o Ani Korać. Tanja Jovićević i Bane Čolak na ulasku u… »

Vesti dana »