Povezane vesti

Beograd glasa u martu

Beograd glasa u martu

Politika 18.11.2017
Bez vanrednih parlamentarnih izora, ali se ta odluka može promeniti. Vučić: Najmanje podrške imamo od onih koji sebe predstavljaju elitom, a uspešni su u novcu koji su opljačkali od građana Srbije. Redovni beogradski biće održani u martu naredne… »
Reakcije opozicije na odluku da nema parlamentarnih izbora

Reakcije opozicije na odluku da nema parlamentarnih izbora

Radio 021 18.11.2017
Glavni odbor Srpske napredne stranke odlučio je da na proleće 2018. godine neće biti vanrednih parlamentarnih izbora, a na tu odluku reagovale su i pojedine opozicione stranke i pokreti. Odluka je doneta nakon predloga predsednika Srbije Aleksandra… »
Vučić: Samo beogradski izbori, parlamentarni kad bude vreme

Vučić: Samo beogradski izbori, parlamentarni kad bude vreme

Dnevnik 18.11.2017
BEOGRAD: U martu će biti održani redovni beogradski izbori, odlučio je Glavni odbor SNS usvajajući time predlog lidera stranke Aleksandra Vučića. Novinare je o toj odluci obavestila članica Predsedništcva stranke Maja Gojković, koja je rekla da… »
U martu glasanje samo za Beograd (Foto Video)

U martu glasanje samo za Beograd (Foto Video)

Večernje novosti 18.11.2017
GO SNS prihvatio predlog lidera da se ne raspisuju vanredni parlamentarni izbori. Vučić: Republički izbori kad im dođe vreme, ovu odluku smo doneli u najboljem interesu građana Srbije. U MARTU iduće godine biće održani samo redovni beogradski… »
Narodna stranka: Poznato je da ni aktuelni predsednik ni Glavni odbor SNS ne odlučuju o izborima

Narodna stranka: Poznato je da ni aktuelni predsednik ni Glavni odbor SNS ne odlučuju o izborima

Kurir 18.11.2017
Danas smo prisustvovali novoj loše insceniranoj melodrami Aleksandra Vučića, pod nazivom «Da li će biti još jednih vanrednih parlamentarnih izbora». Glavni odbor vladajuće stranke je u napetom glasanju odlučio da ih ipak neće biti. Ova predstava… »
Konstantin Samofalov(SDS): Odlaganje parlamentarnih izbora samo još jedna odluka koja preko noći može biti promenjena

Konstantin Samofalov(SDS): Odlaganje parlamentarnih izbora samo još jedna odluka koja preko noći može biti promenjena

Kurir 18.11.2017
BEOGRAD - Portparol Socijaldemokratske stranke (SDS) Konstantin Samofalov ocenio je danas da je odluka Glavnog odbora Srpske napredne stranke da ne budu održani vanredni parlamentrani izbori samo još jedna u nizu koja može biti promenjena preko noći… »
SNS: Bez parlamentarnih izbora

SNS: Bez parlamentarnih izbora

Danas 18.11.2017
Glavni odbor Srpske napredne stranke odlučio je na današnjoj sednici da se ide samo na izbore u Beogradu i da neće biti vanrednih parlamentarnih izbora. Funkcionerka SNS Maja Gojković je rekla da su se čuli različiti predlozi na Glavnom odboru… »
SNS odlučio: U martu samo gradski izbori!

SNS odlučio: U martu samo gradski izbori!

Mondo 18.11.2017
Lider SNS-a Aleksandar Vučić predložio je na Glavnom odboru stranke da se u martu održe samo redovni izbori u Beogradu. Glavni odbor odlučio i podržao Vučićev predlog. Beogradski izbori biće održani redovno - u martu, a republički kada bude… »
Šutanovac: Zamajavali građane iako su znali da neće raspisati izbore

Šutanovac: Zamajavali građane iako su znali da neće raspisati izbore

Novi magazin 18.11.2017
Predsednik Demokratske stranke (DS) Dragan Šutanovac izjavio je danas da su naprednjaci na čelu sa Aleksandrom Vučićem pričom o vanrednim parlamentarnim izborima samo zamajavali građane iako su od početka znali da neće biti raspisani. "U trenutku… »
GO SNS poslušao Vučića: Definitivno neće biti republičkih izbora

GO SNS poslušao Vučića: Definitivno neće biti republičkih izbora

Blic 18.11.2017
Glavni odbor SNS potvrdio je predlog predsednika Srbije i lidera SNS Aleksandra Vučića da se naredne godine održe samo beogradski izbori. Odluka je doneta posle više od dva i po sata, koliko je trajala rasprava i glasanje ovog stranačkog organa. - Za… »
Vučić prelomio: Samo beogradski izbori, parlamentarni kada bude vreme

Vučić prelomio: Samo beogradski izbori, parlamentarni kada bude vreme

Pravda 18.11.2017
Sednica Glavnog odbora SNS počela je danas nešto posle 11 časova, a prethodila joj je sednica predsedništva stranke. Predsednik SNS Aleksandar Vučić je otvarajući sednicu GO naveo da će jedna od tačaka dnevnog reda biti i odluka o pitanju… »
Nema vanrednih izbora, na redu samo beogradski

Nema vanrednih izbora, na redu samo beogradski

Vesti online 18.11.2017
Srbija neće ići na vanredne republičke izbore i beogradski će izbori biti najverovatnije u martu, saopšteno je nakon sednice Glavnog odbora SNS. Kako je rekla Maja Gojković, odluka je doneta na osnovu predloga lidera SNS i predsednika Srbije… »
Gojković: GO SNS odlučio da ne bude parlamentarnih izbora sa beogradskim

Gojković: GO SNS odlučio da ne bude parlamentarnih izbora sa beogradskim

Beta 18.11.2017
Glavni odbor (GO) Srpske napredne stranke (SNS) odlučio je da danas da na proleće budu održani samo izbori za Skupštinu grada Beograda i da neće tražiti vanredne parlamentarne izbore, izjavila je posle sednice GO članica Predsedništva SNS Maja… »
Vučić: Moj predlog je da idemo samo na beogradske izbore

Vučić: Moj predlog je da idemo samo na beogradske izbore

Novi magazin 18.11.2017
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić predložio je danas Glavnom odboru (GO) stranke da se u martu sledeće godine ne ide na vanredne parlamentartne izbore, već samo na redovne izbore u gradu Beogradu. "Možda to nije u interesu… »
Vučić o izborima: Ima li onda smisla da ostanu Ana i Maja?Mislite da ja čeznem da pokažem da Ana nije dobra, da sam ja…

Vučić o izborima: Ima li onda smisla da ostanu Ana i Maja?Mislite da ja čeznem da pokažem da Ana nije dobra, da sam ja…

Kurir 18.11.2017
BEOGRAD - Lider SNS Aleksandar Vučić danas je na Glavnom odboru SNS rekao da je vrh SNS jutros na Predsedništvu imao raspravu, ali ne i dogovor. - Ideje o izborima su podstaknute stranačkim, a manje državnim interesima. Ako bismo u martu imali i… »
Vučić predlaže: Ja sam za beogradske izbore u martu, a za parlamentarne kad dođe vreme

Vučić predlaže: Ja sam za beogradske izbore u martu, a za parlamentarne kad dođe vreme

Kurir 18.11.2017
BEOGRAD - Moj je predlog da u martu imamo samo redovne beogradske izbore, a o vanrednim parlamentarnim ćemo kad za njih dođe vreme, rekao je danas lider SNS i predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraćajući se članovima Glavnog odbora stranke. Kako… »
(Kurir TV) neizvesno uoči Glavnog odbora SNS Vučić u nedoumici: Nisam za parlamentarne izbore, ali odlučićemo danas!

(Kurir TV) neizvesno uoči Glavnog odbora SNS Vučić u nedoumici: Nisam za parlamentarne izbore, ali odlučićemo danas!

Kurir 18.11.2017
BEOGRAD - Sednica predsedništva SNS održana je danas oko 10 časova, a uslediće sednica Glavnog odbora te stranke, pre koje je predsednik Aleksandar Vučić naveo da su naprednjaci o eventualnom raspisivanju parlamentarnih uz beogradske izbore… »
Velike šanse za vanredne parlamentarne izbore: Vučić danas donosi odluku

Velike šanse za vanredne parlamentarne izbore: Vučić danas donosi odluku

Pravda 18.11.2017
Vrh Srpske napredne stranke danas će raspravljati o tome da li će uz beogradske biti održani i vanredni parlamentarni izbori, a izvor "Blica" iz SNS kaže da su u šanse 70 prema 30 da ih ipak bude. Naprednjaci će prvo na Predsedništvu izneti svoj… »
Stefanović: Različiti stavovi u SNS o izborima

Stefanović: Različiti stavovi u SNS o izborima

RTV 18.11.2017
BEOGRAD - Potpredsednik Srpske napredne stranke (SNS) Nebojša Stefanović izjavio je da o potrebi održavanja vanrednih parlamentarnih izbora u toj stranci postoje različiti stavovi i mišljenja. "Očekujem da ćemo na Predsedništvu i Glavnom odboru… »
Zaseda GO SNS: Objava vanrednih izbora ili odlaganje

Zaseda GO SNS: Objava vanrednih izbora ili odlaganje

Danas 18.11.2017
Aleksandar Vučić i Srpska napredna stranka danas na sednici Glavnog odbora u Sava centru, sa početkom u 11 sati, treba da objave odluku da li će biti vanrednih parlamentarnih izbora zajedno sa beogradskim. Niko sa sigurnošću ne može da tvrdi kakva… »
Vučić seče izborni čvor: Vrh SNS danas odlučuje o vanrednim parlamentarnim izborima

Vučić seče izborni čvor: Vrh SNS danas odlučuje o vanrednim parlamentarnim izborima

Blic 18.11.2017
Vrh Srpske napredne stranke danas će raspravljati o tome da li će uz beogradske biti održani i vanredni parlamentarni izbori, a izbor "Blica" iz SNS kaže da su u šanse 70 prema 30 da ih ipak bude, saznaje "Blic". Naprednjaci će prvo na… »
Dan d: SNS celu noć vagao o izborima, većina naprednjaka za!

Dan d: SNS celu noć vagao o izborima, većina naprednjaka za!

Kurir 18.11.2017
Vrh Srpske napredne stranke gotovo celu prethodnu noć je većao o dobrim i lošim stranama odluke da se na proleće uz redovne beogradske izbore raspišu i vanredni parlamentarni, saznaje Kurir. Naš izvor blizak naprednjacima otkriva da je predsednik… »
Stefanović uoči sednice SNS: Videćemo šta je većinsko raspoloženje unutar stranke

Stefanović uoči sednice SNS: Videćemo šta je većinsko raspoloženje unutar stranke

Srbija danas 18.11.2017
Stefanović izjavio da o potrebi održavanja vanrednih parlamentarnih izbora u toj stranci postoje različiti stavovi i mišljenja. Potpredsednik Srpske napredne stranke (SNS) Nebojša Stefanović izjavio je da o potrebi održavanja vanrednih… »
Danas sednica Glavnog odbora SNS o izborima

Danas sednica Glavnog odbora SNS o izborima

Beta 18.11.2017
Sednica Glavnog odbora Srpske napredne stranke, na kojoj bi prema ranijim najavama trebalo da bude odlučeno da li će sa beogradskim biti i vanrednih parlamentarnih izbora, biće održana danas u 11.00 u beogradskom Centru "Sava". Lider SNS-a i… »

Vesti dana »