Повезане вести

Овог су се Слоба и Луна највише плашили: Почиње тотални хаос, Кија вечерас улази у "Задругу" са пакленим планом!

Овог су се Слоба и Луна највише плашили: Почиње тотални хаос, Кија вечерас улази у "Задругу" са пакленим планом!

Телеграф 18.11.2017
Слоби и Луни неће бити добро када у ријалитију виде Кију, али чека их још једно непријатно изненађење. Мирна фаза везе Слобе и Луне се и дефинитивно завршава, јер вечерас (субота) у "Задругу" улази Радановићева супруга… »
Могу да те до'ватим у 6 ујутру на столу! Бора коначно пристао на секс са Мацом, она га одувала! (ВИДЕО)

Могу да те до'ватим у 6 ујутру на столу! Бора коначно пристао на секс са Мацом, она га одувала! (ВИДЕО)

Телеграф 18.11.2017
- Срам те било што ме понижаваш! Ја нисам изјавила да сам се заљубила у тебе! - викала је бесна Маца. Никако Бора и Маца да се усагласе, и Дискреција је полудела када је Сантана пред свима рекао да је она заљубљена у њега… »
Ти си мали пацов, нерећнице једна: Побеснела Зорана извређала Сару за све паре! (ВИДЕО)

Ти си мали пацов, нерећнице једна: Побеснела Зорана извређала Сару за све паре! (ВИДЕО)

Телеграф 18.11.2017
- Ретардирана си девојко. Рекла си да би се натакла на Миљанов ку***, само да није ожењен - урлала је Зорана. Након што је Сара за Алекс рекла да је Мићина дама, почела је велика женска свађа, а Зорана се умешала и… »
Као да ти је камион прошао између ногу! Маца брутално испрозивала Луну, а Ђоганијева јој запретила Анабелином осветом…

Као да ти је камион прошао између ногу! Маца брутално испрозивала Луну, а Ђоганијева јој запретила Анабелином осветом…

Телеграф 18.11.2017
Дискреција је осула паљбу по Луни и није бирала речи којима је напала своју ривалку. Након што је Слоба рекао да не намерава да се ускоро жени са Луном, настао је општи хаос, а голупчићи су се посвађали са Викторијом… »

Вести дана »