Povezane vesti
Oštra kazna: Nađ suspendovan iz srpskog fudbala
Hot sport 18.11.2017
Bivši fudbaler Partizana oštro je kažnjen od FS Srbije zbog greške koji je napravio njegov tim u meču Beogradske zone. Naime, Rakovica je igrala protiv Napretka iz Mdeoševca, a u timu je bio Bojan Ristić koji je imao parne kartone. Fudbaler je… »
Kazne na terenima FS Beograda: Albert Nađ četiri meseca van fudbala
Sportski žurnal 18.11.2017
Albert Nađ, ovlašćeni predstavnik Rakovice, kažnjen je sa četiri meseca zabrane rada u fudbalu. Na utakmici sa Napretkom iz Medoševca, zonaš je imao u timu Bojana Ristića, sa parnim kartonima, a sporni igrač pauziraće dva meseca. Medoševčani… »
Albert Nađ četiri meseca van fudbala
Mozzart sport 18.11.2017
Oštra kazna za funkcionera Rakovice. Albert Nađ, ovlašćeni predastavnik Rakovice, kaženjen je sa četiri meseca zabrane vršenja funkcije u fudbalu, piše Sportski žurnal. Na utakmici sa Napretkom iz Medoševca, beogradski zonaš je imao u timu… »
Vesti dana »

FDU u blokadi: Ptičica dojavljuje da se gase sve mreže u Beogradu
Moj Novi Sad pre 16 minutajoš 57 povezanih

BLOG UŽIVO Kolone građana još stižu na plato ispred Skupštine Srbije, hiljade čekaju da pređu Brankov most, pešaci idu i preko Gazele
Nova pre 16 minutajoš 102 povezane

Određeno zadržavanje muškarcu koji je u Žarkovu automobilo udario troje građana
Radio 021 pre 2 satajoš 32 povezane